Öz: Cumhuriyet Gazetesi dört koldan kuşatılmıştır

Cumhuriyet Gazetesi Yazarı Güray Öz, medya üzerindeki baskıyı anlattı

Öz: Cumhuriyet Gazetesi dört koldan kuşatılmıştır

Cumhuriyet Gazetesi Yazarı Güray Öz, medya üzerindeki baskıyı anlattı. Edremit 2. Kitap Fuarı’nda bulunan Öz, katıldığı bir Tv programında bu yönde yöneltilen bir soruya yanıt verdi:
‘Medyanın hali kötüdür, tek kelime ile kötüdür. Medya, haber alma hakkıdır; halk haber alacak ki durumuna karar versin. Medyada bunları duyamıyorsunuz. Son zamanlarda bir elin parmakları kadar medya kaldı, ikibuçuk gazete iki üç kanal onlarında istikbali geleceği baskı altındadır.
Cumhuriyet gazetesi dört koldan kuşatılmıştır dağıtımını engelliyorlar, tezgâhın altına atıyorlar, THY’de Cumhuriyet’i, Sözcü’yü bulamazsınız. Ne bulursunuz yandaş medyayı dolar başını aldı gitti yandaş medyada bu haberleri bulamazsınız. Haber alma hakkı zorbalıkla medyanın elinden alınmıştır, baskı ile satın alarak yaptılar. Yıllardır FETÖ’nün ıcığını cıcığını yazan gazeteyi FETÖ propagandası yaptınız diye suçladılar. FETÖ’yü yılardır yazan Hikmet Çetinkaya’dır. Bizi içeri aldılar götürdüler. Biz bir slogan ürettik bizi kimse tutamaz diye ama tuttular içerde 9 ay yattım benden daha fazla yatan arkadaşlarımız oldu. Bizi kimse tutmaz sizi kimse tutamaz’

 

güray öz cumhuriyet FETÖ sözcü medya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
SupertotobetBahis SiteleriTipobetSekabet1xbetbets10https://betting2win.net/
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
36 proje, 12 Danışman öğretmen ve 65 öğrenci
36 proje, 12 Danışman öğretmen ve 65 öğrenci
Gümüşhane İl Temsilcisi Köksal Sevim
Gümüşhane İl Temsilcisi Köksal Sevim