GÜSİAD Başkanı Yalçın Gümüşhane'de

Başkan Yalçın, şehirde bir dizi ziyaret ve görüşmelerde bulundu

GÜSİAD Başkanı Yalçın Gümüşhane'de
Advert

Gümüşhane Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Yüksel Yalçın, Gümüşhane temaslarını sürdürüyor.

GÜ’ne inşaat laboratuvarı kazandırma adına GÜSİAD - Sarıyer Belediye Başkanlığı ve Rektörlük arasında yapılan işbirliği çerçevesinde atılan adımları yerinde izlemek için Gümüşhane’ye gelen Yalçın, GÜ Rektörlüğünü de ziyaret etti.


Üniversite Rretörü Prof. Zeybek ve öğretim görevlileri ile bir araya gelen Yalçın, son gelişmeler hakkında bilgi alırken kurulacak inşaat laboratuvarının üniversiteye kazandıracağı avantajları dile getirdi.


Yalçın, ‘Öncelikle bu laboratuvar öğrencilerin iyi bir inşaat mühendisi olma adına çok önemli bir yer tutacak. İlerleyen dönem içerisinde inşaat laboratuvarımız sağladığı teknik gücü ile çevre iller ve tabi ki Türkiye geneline de örnek bir bilim alanı olsun zira buradan elde edilecek ekonomik gelir ayrıca üniversitemize de katkı sağlasın istiyoruz’ dedi.

GÜSİAD’ın Gümüşhane Şubesi’nin de konunun takipçisi olacağını belirten Yalçın derneğin Gümüşhane’de Ekim ayı içerisinde bir işadamları kurultayı gerçekleştirmeyi düşündüğünü kaydetti.


GÜSİAD Başkanı Yalçın, düzenlenecek kurultayla şehrin tüm dinamiklerinin en üst seviyede ortaya çıkararak iş dünyasının bu konudaki tecrübelerini dinlemek istediklerini sözlerine ekledi.
Yalçın açıklamaların sonunda Gümüşhane’deki son gelişmelere değinerek siyasi parti il başkanlıklarına da ziyarette bulunacaklarını ifade etti.

 

 

yüksl yalçın gümüşhane
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uluslararası Sosyal Bilimler Kongresi’ne Yoğun İlgi
Uluslararası Sosyal Bilimler Kongresi’ne Yoğun İlgi
Çanakkale Zaferi’nin Yıl Dönümünde 15 Sanatçı 'Hey On Beşli' Dedi
Çanakkale Zaferi’nin Yıl Dönümünde 15 Sanatçı 'Hey On Beşli' Dedi