30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 96. Yıl dönümü Kutlandı

Valilik önünde düzenlenen törende, Vali Okay Memiş ve Belediye Başkanı Ercan Çimen, Atatürk anıtına çelenk sundu

30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 96. Yıl dönümü Kutlandı

Valilik önünde düzenlenen törende, Vali Okay Memiş ve Belediye Başkanı Ercan Çimen, Atatürk anıtına çelenk sundu.
 
Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından Türk Silahlı Kuvvetleri adına Yüzbaşı Kadir Kurtulmuş günün önemine ilişkin bir konuşma yaptı.


 
Törenin ardından Vali Okay Memiş valilik makamında tebrikleri kabul etti.
 
Tebriklerin ardından bir konuşma yapan Vali Okay Memiş, bu yıl ki 30 Ağustos'un kendileri açısından çok daha anlamlı olduğunu söyledi.


 
Uzun süredir bölgede devam eden terör operasyonlarında bölgede kırmızı listede bulunan 2 teröristin etkisiz hale getirildiğini anımsatan Vali Okay Memiş, şunları söyledi:


 
"Biz göreve geldiğimiz günden bu yana Gümüşhane jandarmamız, emniyetimiz ile Giresun Bölge Komutanlığı koordinesinde sayıları çok az olan terör örgütüne yönelik operasyonları vatandaşlarımıza neredeyse hiç hissettirmeden devam ettirdik. Bu mücadele sırasında şehitler de verdik. Allah onlara rahmet eylesin. Maçka’da Eren Bülbül yavrumuz ve Ferhat Gedik kardeşimiz. Yine Harmancık tünelinde 2 şehidimiz olmuştu. Yılmadan, sabırla yaptığımız mücadele neticesinde 2 tanesi kırmızı listede olan teröristler başta olmak üzere bertaraf edildiler. Şu anda biz tamamıyla çözüldüklerine inanıyoruz. En büyük gücümüz sayın cumhurbaşkanımızın bu mücadeledeki büyük kararlılığı ve İçişleri bakanımızın tamamen kendini bu işe vakfetmiş olması ve kararlılığı bizlere büyük güç veriyor. Pusudaki jandarma ve polisimiz bu kararlılığın farkında ve bu azimle hareket ediyor. Onun için bu 30 Ağustos’u bölgemiz ve ülkemiz açısından anlamlı bulduğumu ifade etmek isterim."


 
Törene Vali Okay Memiş ve Belediye Başkanı Ercan Çimen'in yanı sıra kent protokolü katıldı.

 

TC Gümüşhane Valiliği

 

30 ağustos zafer bayramı okay memiş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
SupertotobetBahis SiteleriTipobetSekabet1xbetbets10https://betting2win.net/
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tığlı, Rabia Naz olayının peşini bırakmıyor
Tığlı, Rabia Naz olayının peşini bırakmıyor
Renk cümbüşü
Renk cümbüşü