Advert

En sık takip edilen radyo programcısı

“Radyo Dinleyici İçerik Araştırması Raporu”na göre

En sık takip edilen radyo programcısı

Radyospor Genel Yayın Yönetmeni Barış Ertül, en sık takip edilen radyo programcıları arasında yer aldı

Türkiye’nin ilk spor radyosu Radyospor’un Genel Yayın Yönetmeni Barış Ertül, RİAK ve Nielsen tarafından hazırlanan “Radyo Dinleyici İçerik Araştırması Raporu”na göre radyo dinleyicilerinin en sık takip ettikleri radyo programcıları arasında yer aldı. Araştırmada ilk 10’a giren Ertül aynı zamanda ilk 10’a giren tek spor programcısı oldu. 

Ülkemizin en çok dinlenen spor radyosu Radyospor, yayıncılık başarısını sektörel araştırmalarla tescillemeye devam ediyor.

30 ilden radyo dinleyicileri katıldı

Radyo dinleyicilerinin genel radyo dinleme sıklıkları, radyo dinleme nedenleri, program türü tercihleri, programcı tercihleri ve beklentilerinin tespit edildiği, RİAK tarafından Nielsen’e yaptırılan araştırmaya, 30 ilden haftada en az bir kez radyo dinleyen kişiler katıldı.

Dinleyici alışkanlıklarını tespit etmeyi hedefleyen araştırmada Radyospor Genel Yayın Yönetmeni Barış Ertül, en çok takip edilen radyo programcıları sıralamasında ilk 10’a girdi. Ertül aynı zamanda ilk 10’da yer alan tek spor programcısı oldu. 

RİAK tarafından Nielsen’e yaptırılan “Radyo Dinleyici İçerik Araştırması Raporu”na göre dinlenilen program türleri arasında sporun payı ise yüzde 10 oldu. 

barış ertül radyo programcısı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İYİ Parti hakkında karar açıklandı...Seçimlerdeki durumu belli oldu!
İYİ Parti hakkında karar açıklandı...Seçimlerdeki durumu belli oldu!
DSP Lideri Aksakal: “Tarih Tekerrür’den	İbarettir!”
DSP Lideri Aksakal: “Tarih Tekerrür’den İbarettir!”