Advert

Gençler mutlu

Gümüşhane Gençliği yerini aldı

Gençler mutlu

Geçtiğimiz günlerde kurulan Karadeniz Gençlik Birliği içerisinde yerini alan GÜDEF Gençlik Kolları’nı İstanbul Gençlik Festivali’nde temsil eden Gençlik Kolları Başkanı Av. Abdulsamet Aydın, İstanbul Gençlik Festivali’ni değerlendirdi.
4 - 7 Mayıs tarihleri arasında Yenikapı’da düzenlenen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın onurlandırdığı festivalde Gümüşhaneyi en iyi şekilde temsil etmeye çalıştıklarını belirten Av. Aydın, ‘Gençlik ilk kez bu kadar geniş bu kadar detaylı ve organize bir şekilde kendisini ifade etme şansı buldu, ben İBB’ye de bu sebepten teşekkür etmek istiyorum’ dedi.
Festivalin son gününe Gümüşhane’nin çeşitli organizasyonlarla nokta koyacağını belirten Aydın, ‘Karadeniz Gençlik Birliği içerisinde sayıları 18 bulacak inşallah önümüzdeki dönemde bu sayıyı tamamlayacağız illerin gençleri bir araya gelerek bu önemli aktivitede yer aldı. Sayın  Cumhurbaşkanının açılış programında yer alması festivale ayrı bir önem kazandırdı. Gümüşhane gençliği de bu önemli organizasyonda üzerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getirdi’ dedi.

av. abdulsamet aydın istanbul gençlik festivali
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
hasan     2017-05-09 gümüşhaneyi nasıl temsl etmişler ne yapmışlar ne etmişler haberde yaptık ettik den başka bir şey yok başka basındanda bir şey duymadık mesela bir örnek duymak isterdik , yoksa kalabalık etmek icinmi gittiler seyircimi oldular. siyasetmi yaptılar, acıkcası bir şey anlamadım ..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Sizlerden Beklentimiz Büyük”
“Sizlerden Beklentimiz Büyük”
9. Kanuni günleri etkinliklerinin açılışı gerçekleştirildi
9. Kanuni günleri etkinliklerinin açılışı gerçekleştirildi