Yapılacak çok iş var

Şiran Belediye Başkanı Yavuz Altıparmak..

Yapılacak çok iş var

Şiran Belediye Başkanı Yavuz Altıparmak, yeniden aday olarak yarışa gireceği yerel seçimlerden sonra başkan seçilmesi durumunda ilçe de kentsel dönüşümü yaşama geçireceklerini söyledi.

Demokrat Parti saflarından siyasete merhaba diyen Altıparmak daha sonra AK parti saflarında ilçe belediye başkanlığı görevini yürütmeye devam ediyor.

Şiran ilçesinin kronikleşmiş altyapı sorunu ile işe başlayan Belediye Başkanı Altıparmak, Yeni halk eğitim binası, hükümet konağı, Tomara Şelalesi çevre düzenlemeleri, ilçe müzesi, yas evi, tekstil fabrikası ve festival organizasyonlarıyla gibi pek çok sahada hizmetlerle öne çıktı.

En şık hizmeti Kâtip Çelebi’nin Şiran İlçesini gözlemlediği tepe olarak bölgeye Seyrangah Tepesi ve sosyal tesislerini inşa ederek gösteren Altıparmak, başkanlık seçimini kazandığı takdirde ilçede kentsel dönüşüm başlayacaklarını söyledi.

Altıparmak, toplam 175 bin metrekareyi bulacak ilçe merkezli kentsel dönüşüm hamlesiyle yepyeni bir Şiran için düğmeye basacak.

Belediye Başkanı Altıparmak ayrıca ilçeye istenilen doğalgaz için gelişmelerinde yakından takip ettiklerini sözlerine ekledi.

 

ŞİDEF GEREKLİYDİ

Son ayların en hareketli STK’sı olarak görünen Şiran Dernekler Federasyonu için övgü dolu sözler ifade eden Altıparmak, oluşumu ‘gerekliydi’ sözleriyle özetledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
şiranlı     2018-09-26 yeter be kardeşim ,ne yaptın ,secilirse den yatırım olacakmış , yerse
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Feyzioğlu'ndan önemli açıklamalar
Feyzioğlu'ndan önemli açıklamalar
Yılmaz’ı yalnız bırakmadılar
Yılmaz’ı yalnız bırakmadılar