Advert

Dünya Şampiyonu güreşçiye Bakan’dan ziyaret

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu..

Dünya Şampiyonu güreşçiye Bakan’dan ziyaret

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Dünya Gençler Güreş Şampiyonu olan Pendik Güreş İhtisas Kulübü sporcusu Kerem Kamal’ı Manisa’da ziyaret ederek kutladı. Ziyareti esnasında Pendik Belediyesinin şampiyon sporcuya ödülünü de veren Bakan Kasapoğlu, Pendik’te spora verilen desteğin dikkat çekici olduğunu belirtti.

Manisa’da yetişen ve bir yıl önce Pendik Güreş İhtisas Kulübü’ne transfer olan Kerem Kamal, Slovakya’da düzenlenen Dünya Gençler Güreş Şampiyonası’nda altın madalya kazanarak Tüm Türkiye’yi sevince boğdu. Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Muharrem Kasapoğlu; beraberinde Pendik Belediye Başkan Yardımcısı Sami Divleli, Pendik Güreş İhtisas Kulübü Başkanı İrfan Mert ve kalabalık bir heyetle şampiyon sporcuyu Manisa’da ziyaret etti.

Bakan Kasapoğlu’ndan Pendik Belediyesine teşekkür

Dünya Şampiyonu olan güreşçi Kerem Kamal’ı tebrik eden Bakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Pendik Belediyesinin ödülünü de sporcuya verdi. Pendik’i yakından takip ettiğini ve spora verilen desteğin dikkat çekici olduğunu belirten Bakan Kasapoğlu, Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin’e teşekkürlerini iletti. 

Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu.. Gençlik ve Spor Bakanı Pendik Güreş İhtisas Kulübü Kerem Kamal
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye Cumhuriyetinin temeli kültürdür
Türkiye Cumhuriyetinin temeli kültürdür
En zarif ve çok yönlü organ
En zarif ve çok yönlü organ