Advert

Yüce Türk Ulusuna saygıyla

Gündoğumu diyor ki...

Yüce Türk Ulusuna saygıyla

Son günlerde Türkiye Cumhuriyeti’nin kuucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’e dönük saldırılar yüce Türk Ulusu tarafından büyük bir dikkatle izlenmekte, saldırılara nefret çığ gibi büyümektedir..


Yıkılmış bir imparatorluğun küllerinden kurduğu Türkiye Cumhuriyetini devrimleriye güçlendiren, bulunduğu coğrafyaya ve tüm dünyaya adını altın harflerle yazdıran Mustafa Kemal Atatürk’e uzanan bu kirli hareketler elbette Türk Ulusu tarafından hak ettiği şekilde cevaplandırılacaktır.


Kuşkusuz Atatürk sadece bir ulusu yok olmaktan kurtaran asker değil, ortaya koyduğu dehasıyla tüm dünya ülkelerine örnek olmuş eşsiz bir liderdir.


Gündoğumu, elbette yayın politikaları gereği Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’e olan bağlılığını ve onun çizdiği aydınlık yolda ilerlemeye dün olduğu gibi bugünde devam edeceğini gururla ifade etmektedir.

 

Bu sebeple;  


Aziz Atatürk’e yapılan her türlü insafsızca saldırı hakaret ve eylemleri nefretle kınıyor, Atatürk’ün izlerini silmeye hiç bir güç ve kudretin yetmeyeceğini de siz değerli okurlarımızla paylaşmak istiyoruz.

 

Gündoğumu

gündoğumu mustafa kemal atatürk
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu İçecekler Hem Serinletiyor Hem Zayıflatıyor
Bu İçecekler Hem Serinletiyor Hem Zayıflatıyor
Yaşanan selde o anları anlattı
Yaşanan selde o anları anlattı