Bağlarbaşı Mahallesinin sorunlarını biz çözeceğiz

..Engin Doğan muhtar adayı olduğunu resmen açıkladı

Bağlarbaşı Mahallesinin sorunlarını biz çözeceğiz
Advert

Gümüşhane’nin en eski yerleşim mahallelerinden bir tanesi olan eski adı SORDA yeni adı Bağlarbaşı Mahallesi sakinlerinden Engin Doğan muhtarlık görevi için adaylığını açıkladı.
Mart 2019 mahalli seçimleri öncesi mahallesine muhtar adayı olma isteğini yakın çevresi paylaşan Doğan seçim çalışmalarına oldukça hızlı başladı.
Gümüşhane Üniversitesi’nin de yer aldığı mahalle içerisinde yaklaşık 2000 hanenin mevcut olduğunu belirten Doğan, ‘Muhtar seçilirsem ekibimle birlikte mahalle adına ciddi tutarlı çalışmalarımız olacak daha huzurlu bir mahalle ve mahalle sakinlerinin tüm sorunlarına anında çözüm getirecek bir hizmet anlayışını benimseyeceğiz’ dedi.
Bağlarbaşı Mahallesi Muhtar Adayı Engin Doğan adaylık süreci ile ilgili olarak şunları kaydetti:
‘Mahallemizin desteğini aldık. Mahalle sakinlerimizin de büyük bir teveccühünün olduğunu görüyoruz. Bundan önceki hizmetlerin daha fazlasını  verebilmek ve daha iyi ilişkiler kurarak geleceğe güvenle balan bir Bağlarbaşı’nı yeniden inşa etmek istiyoruz. Kuşkusuz Bağlarbaşının sorunlarını da diyalog kurmak suretiyle birebir iletişime geçerek çözüleceğine inanıyorum bu nedenle Mart ayında yapılacak muhtarlık seçiminde Bağlarbaşılıların desteklerini bekliyorum’ dedi.

 

 

en gin doğan bağlarbaşı muhtarı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eynesil Devlet Hastanesi meclis gündeminde
Eynesil Devlet Hastanesi meclis gündeminde
Enerji ve ekonomi politikalarına duyarlılık artıyor
Enerji ve ekonomi politikalarına duyarlılık artıyor