Advert

Star yazarı Gülerce

Cumhur İttifakı bir daha olmayacak

Star yazarı Gülerce

Star yazarı Hüseyin Gülerce, bugünkü yazısında AKP ve MHP arasındaki ittifakın bir daha olmayacağını öne sürdü.
MHP ve AKP arasında kurulan ‘Cumhur İttifakı’nın yerel seçimlerde devam etmeyeceğinin hem Bahçeli hem de Erdoğan tarafından açıklanması sonrası, ittifakı gelecekte nasıl seyredeceği merak konusuyken, AKP medyasından konuyla ilgili ilginç bir değerlendirme geldi.

Fethullah Gülen cemaatinin 40 yıllık sözcüsü olarak bilinen ancak 17-25 Aralık’la başlayan kavga süreci sonrası AKP saflarına geçen Star gazetesi yazarı Hüseyin Gülerce “Cumhur İttifakı, gönüller derin yara aldığı için bir daha olmayacak.” derken, ittifakın “başka formatlar”da devam edeceğini belirtti.

Yazısında önce “siyaset dersi” veren Gülerce, “Siyaset, çok kişi için beklentilerin hapishanesidir. Hür olduğunu zannedenlerin açık hava hapishanesi… “Siyaset; ilkeler üzerinden, tam da milletin istediği istikamette güzel güzel yol alınırken olmadık yerde arabanın devrilmesidir… Güzelliği bir sivilce, zenginliği bir kıvılcım, siyaseti de bir hesap bitiriverir.” ifadelerini kullandığı yazısının devamında şöyle dedi:

“Ne oldu, nasıl oldu da ittifak yıkıldı, sorusunun bir cevabı, siyasetin doğasında aranmalıdır.

Cumhur İttifakı, gönüller derin yara aldığı için bir daha olmayacak. Ancak milletimizin yakaladığı bu güzellik, başka formatlarda, daha geniş sahalarda, köy köy, mahalle mahalle, şehir şehir bütün ülke sathında -Allah’ın izniyle- tahkim edilecektir.

15 Temmuz FETÖ ihanetine, iç-dış bütün şer şebekelerine karşı Türk, Kürt, Laz, Çerkez, Boşnak, Arnavut, Roman, Sünni, Alevi kardeşliğimiz, en büyük gücümüzdür.

Cumhurbaşkanı Erdoğan bu güce yaslanıyor, milletimize yaslanıyor.

 

ABC Gazetesi

hüseyin gülerce star gazetesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
200'ün üzerinde üniversite ve işletme fakültesinde okutuldu
200'ün üzerinde üniversite ve işletme fakültesinde okutuldu
Kolay değil ama zor da değil
Kolay değil ama zor da değil