Advert

Koşabiliyorken koş

Hem spor yaptılar hem yardım

Koşabiliyorken koş

Sporun geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması lisanslı sporcu ve spor kulübü sayısının artırılması çocuk ve gençlerin spora teşvik edilmesi her yaştaki vatandaşın sağlıklı bir yaşam için beden eğitimi ve spor faaliyetlerine katılımının sağlanması amacıyla hayata geçirilen koşabiliyorken koş projesi  Gümüşhane Merkez Süle Köyü’nde gerçekleştirilen sportif aktivitelere antrenörler damgasını vurdu. Köy halkından Ahmet Akgül ve Halis Delibaş ayrıca ziyaret edildi, proje hakkında bilgi verilerek vatandaşların spora yönlendirilmesi sağlandı.

Köy sakinlerinin kış hazırlığı yaptığını gören Spor Şube Müdürü Selahattin Taş ve Antrenörler köy sakinlerinin işlerine yardım ettiler

Ahmet Akgül ve Halis Delibaş, köy işlerinde çalışarak kendi çaplarında spor yaptıklarını ifade ettiler ve Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın bu projesinin kendilerini ve köy sakinlerini mutlu ettiğini bildirdiler.

İl Müdürü İsrafil Aslan, projede emeği geçen Şube Müdürü ve Antrenörlere teşekkür ederek projelerin yıl devam edeceğini belirtti.

koşabiliyoken koş selahattin taş israfil aslan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Adem     2018-11-13 Sayın gündoğumu gazetesi yazarı sizler böyle kahramanlık destanı yazan haberler yapmazdınız ne oldu senin orada belirttiğim şube müdürü spordan anlıyormuymuş Gümüşhane de bütün spor adamlarını küstürmüş neyin hesabını yapıyorsunuz herşey kağıt üzerinde tamam gerisi yalan
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Nurettin Topçu ve Eğitim Felsefesi”
“Nurettin Topçu ve Eğitim Felsefesi”
Dördüncü aday Canlı mı?
Dördüncü aday Canlı mı?