Demokrasinin güzelliği

AK Parti’de aday hareketliliği başladı

Demokrasinin güzelliği

AK Parti’de aday hareketliliği başladı. Mart 2019’da yapılacak yerel seçimler öncesi yarışacak mevcut belediye başkanlarından sonra aday adayları da yavaş yavaş ortaya çıkıyor.

AK Partili Hüseyin Güvendi, hizmet adına partide aday adaylarının öne çıkmasını demokrasinin güzelliği olarak ifade etti.

Güvendi, yerel seçimde yarışacak adayların ise her zaman olduğu gibi partinin yetkili organlarının belirleneceğini sözlerine ekledi.

KÜRTÜN BİZİM ZAMANIMIZDA ÇAĞ ATLADI

Güvendi, yeni bir seçim atmosferine girilen 2019 yılı öncesi Kürtün ilçesinde yükselen yatırımlara değinirken, ‘İlçe 16 yıllık AK Parti iktidarında çağ atladı’ dedi.

Güvendi, ‘En uç köylerimize kadar götürülen yol, asfaltlanmayan yol kalmamıştır. Bakıldığında bu ilçe gerçekten zor bir coğrafya da kurulu bulunuyor ancak son Valiler kararnamesi ile ilimizden ayrılan Sayın Vali Okay Memiş Bey, Allah razı olun selamet versin gerçekten büyük işleri başlattı ve burada hayata geçirdi. Şöyle ifade edebilirim, Kürtün bizim dönemimizde çağ atladı, adayların fazla olması demokrasinin de güzelliği neticede bu bir hizmet yarışıdır, millete hizmet edebilme adına bir iddiayı ortaya koyabilmektir. Kürtüne daha iyi hizmet etmeyi parti olarak her zaman görev bildik, yarışacak adayımızda bu istekle heyecanla seçime girecektir’.

hüseyin güvendi kürtün
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İYİ Partili Bedri Yaşar
İYİ Partili Bedri Yaşar
Karabağ ve Hocalı Soykırımı
Karabağ ve Hocalı Soykırımı