Kolay değil ama zor da değil

Klasik bir deyim vardır. ‘Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer’!

Kolay değil ama zor da değil

Klasik bir deyim vardır. ‘Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer’!. Geçen seneki acı tecrübelerden ders çıkarmış olacak ki Kelkit Hürriyet Belediyespor, bu sezon ligin üstüne demir atmış gözüküyor

Yıkılan hayalleri toplamak güç, Ünal Yılmaz belediye başkanı olarak geçen sezon dağılan umutları toplamak için yeniden kolları sıvamış..

Öyle üç beş kuruşla olacak iş de değil hani. Ayakları yere sağlam basan daha sağlam düşünen bir spor kulübünü ayakta tutma adına Kelkit Belediye Hürriyetspor yavaş yavaş 3. Lig özlemini bir kenara koymuş b ile. Ne getirir ne görürür bilemeyiz lakin bu yolda bir ışık var. Belediye Başkanı Yılmaz, meşaleyi tutan bir lider olarak şimdilik bu camianın en önünde.

Bir hatırlatma yapmanın tam zamanıdır. Katrilyonluk yatırımları alan şehri Gümüşhane’nin!!! hakikaten bir tarafında da önemli işler yapılıyor, iyi şeylerde oluyor Destek noktasındaki hamleleri artık kimler nasıl takdir eder onu da siz değerli okuyuculara bırakalım..

ünal yılmaz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
kelkitli     2018-11-21 sayın başkan sen her kesimi kucaklayamadın ayrımcı ve ayrıştırıcı oldun icin kin ve nefret dolu ,mualesef o koltuga oturan her baaşkan calışmak ve hizmet etmek icin oturuyor yani maaşı halka hizmet etmek icin alıyor ,ben calıştım diyemessin normal olan calışmandır aldıgın öaaşı hak etmek zorundasın ve babanın kesesindende harcamıyorsun devletin parası devletin vatandasına harcanıyor . normal olmayan senin kelkitte hizip yaratman bu güne kadar görülmemiş bir kutuplaşmayı saglamandır .
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Feyzioğlu'ndan önemli açıklamalar
Feyzioğlu'ndan önemli açıklamalar
Yılmaz’ı yalnız bırakmadılar
Yılmaz’ı yalnız bırakmadılar