Advert

Yüreği kocaman çocuklar

Başarı ve umut onlar için uzak değil

Yüreği kocaman çocuklar

Bu çocuklar koşuyor. Bu çocuklar başarılı olmak için durmaksızın mücadele veriyorlar. Gümüşhane genelinde kuşkusuz atletizm sporuna büyük bir ilgi var ne ki bu çocuklara beklenilen derece de ilgi yok yeteri kadar destek yok. 
Bir mücadele öncesi daha bu çocukların azimli çalışmasını görünce bir kaç cümlede olsa yazmadan geçemedik.
Yağmurlu bir Gümüşhane gününde bile yine yollarda çocuklarımız gerçekten alkışlanacak bir casareti ortaya koyuyorlar.
Şimdi hedef Artvin. Ayrılan kategorilerde ilk dörde girmek için kıyasıya mücadele edecekler çünkü işin ucunda milli forma, yani milli atlet var.
Başarabilirler mi? elbette geçmişte elde edilen derecelere bakıldığında başarı ırak değil. Güçlü antrenörle desteklenen bu çocuklar yarına umutla bakıyorlar
Biz bu çocukları yazmaya devam edeceğiz. Gözleri pırıl pırıl, yürekleri ışıl ışıl, Gümüşhane için, Türkiye için aydınlık yarınları için koşuyorlar.
Haberde isim yazmadık çünkü hiçbirisinin yüreğinin diğerine üstünlüğü yok derslerinde başarılı yüreği umut dolu çocuklarımıza lütfen daha fazla destek olalım.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Gümüşhane li     2017-05-12 Bu çocuklar bildigim kadarı ile 100kişi civarındaydılar ilgisizlikten gittikce azalıyorlar yazık değilmi gümüşhaneye başarı getiren bir takım hemde özbe öz gümüşhane çocuğu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu İçecekler Hem Serinletiyor Hem Zayıflatıyor
Bu İçecekler Hem Serinletiyor Hem Zayıflatıyor
Yaşanan selde o anları anlattı
Yaşanan selde o anları anlattı