“Cambaza bak cambaza...”

Prof. Dr. Vecdet Öz, Adalet Partisi Genel Başkanı

 “Cambaza bak cambaza...”

Adalet ve Kalkınma Partisi yanlış ekonomik politikalarla ekonomiyi çökme noktasına getirirken, muhalefet eleştiri dozunu giderek artırıyor.

Medya desteğinden yoksun olmasına rağmen yurt içinde hızla teşkilatlanan Adalet Partisi’nin Genel Başkanı Prof. Dr. Vecdet Öz son olarak yükselen soğan fiyatına ilişkin yaşanan tartışmalara değindi. Şu açıklamayı yaptı..

 

Olaylar farklı ancak politika hep aynı!.

 

 “Cambaza bak cambaza...”

 

Toplumun yarısı gerçeğin farkında olsa da diğer yarısı her an inanmaya hazır!.

Düşünmeden söylenen tek söz: ‘Reis söylüyorsa doğrudur..’

 

Bu kez de gündem art arda gelen zamlar ve buna bir sorumlu arayışı!.

 

AKP zamların ve sefaletin tek sorumlusuyken ‘ey stokçular, ey karaborsacılar’ diye bağırarak ve öncesinde bilinçli olarak yaptığı aşırı zamları yaygaranın ardından bir tık geri alarak bak gördünüz mü edası içinde yine kabahati cambaza bağlamış, üstelik her zaman yaptığı gibi yine mağduru oynamıştır!..

 

Hâlbuki fiyatlar stokçu ve karaborsacılar yüzünden yükselmemiş bilakis sürekli gelen zamlar nedeniyle stokçu ve karaborsacılar türemiştir. AKP ise bu sonucu işe taratıp bir güzel sebebe çevirmiştir..

 

Eee ne diyelim; bir ülkeyi batıranla ağlayan aynı kişiyse ve halkın çoğunluğu ülkeye değil de her seferinde ağlayana üzülüyorsa o ülke batmayı hak etmiştir!..

prof. dr. vecdet öz Adalet Partisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
O soruyu bir daha soruyoruz
O soruyu bir daha soruyoruz
AK Parti ne diyor?
AK Parti ne diyor?