Advert

AK Parti neden açıklamadı?

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan..

AK Parti neden açıklamadı?

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan İstanbul Büyükşehir için henüz adayı açıklamadı. Büyükşehir için TBMM Başkanı Binali Yıldırım’ın ismi öne çıkarken, açıklamanın sonraya bırakılması kafalarda soru işareti bıraktı.

Erdoğan her ne kadar ‘CHP bizim adayımızı bekliyor’! dese de kulisler Binali Yıldırım’ın henüz ikna edilemediği yönünde çalkalanıyor. Adalet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Karahan, önemli bir iddiayı ortaya atarak CHP’nin AKP’nin karşısına eski Devlet Bakanı Başbakan Yardımcısı ve CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener’i getireceğini söyledi.

İddiasını yüzde seksen sekiz olarak nitelendiren Karahan, Şener’in aday olması halinde AKP hakkındaki tüm yolsuzlukları günışığına çıkaracağını ifade etti, seçim çalışmasında bu dili kullanacağını öne sürdü.

Karahan, Şener’in aday olması halinde Binali Yıldırım isminin arka planda kalarak bir başka isim üstünde arayışa gidebileceğini de sözlerine ekledi.

AP Genel Başkan Yardımcısı Karahan’ın bu iddiası AKP’nin İstanbul adayını belirlemede sıkıntı yaşadığı yorumlarını da birlikte getirdi.

ererdoğan chp ak parti binali yıldırım abdüllatif şener
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Acil şifalar diliyoruz
Acil şifalar diliyoruz
İkinci yarı bambaşka olacak
İkinci yarı bambaşka olacak