Türkiye Cumhuriyetinin temeli kültürdür

Meslek Liseleri arası kitap okuma yarışması düzenlendi

Türkiye Cumhuriyetinin temeli kültürdür
Advert

Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğüne bağlı Meslek Liselerinin 9-10 ve 11. sınıflarında okuyan öğrencilere yönelik olarak kitap okumayı sevdirmek, okuma alışkanlığı kazandırmak, okuduğu kitabın anlama seviyesini görmesini sağlamak, güven duygusunu geliştirmek, sosyal ve kültürel alanda okulunu temsil etme bilincini kazandırmak amacıyla kitap okuma yarışması yapıldı.
İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğüne bağlı Meslek liselerinin 9 -10 ve 11. sınıflarında okuyan öğrencilere yönelik kitap okuma yarışması düzenlendi.
Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde düzenlenen yarışmaya okullardan toplam 44 öğrenci katıldı. 


  
Yarışmada İbn - i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Kadriye Bayar birinci olurken, Kelkit Yaşar ve İrfani Doğan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Oğuzhan Balcı ikinci, İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Ayşenur Sökmen ise üçüncü oldu.
İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan,  “Yarışmada dereceye giren ve yarışmaya katılan tüm öğrencilerimizi tebrik ediyor, yarışmada emeği geçen tüm idareci ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Meslek Liseleri arası kitap okuma yarışması
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Aytun Çıray
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Aytun Çıray
Zayıflamak İçin Yapılan 11 Hata
Zayıflamak İçin Yapılan 11 Hata