Bağlarbaşı hepimizin..Bağlarbaşı kazanacak

31 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler Yerel Yönetimler seçimlerinde...

Bağlarbaşı hepimizin..Bağlarbaşı kazanacak
Advert

31 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler Yerel Seçimlerinde Gümüşhane Merkez Bağlarbaşı Mahallesi Muhtarlığına aday olan Engin Doğan, mahalle sakinlerine ve seçmene sıcak mesajlar vermeye devam ediyor.

Mahallenin nabzını 31 Mart öncesi yakından izlemeye devam eden Doğan, ‘Hedefimiz 1 Nisan Pazartesi sabahına gülümseyen yüzlerle başlayacak Bağlarbaşı için en iyi hizmeti verecek muhtar ve ihtiyar heyetini plan ve projeleriyle öne çıkarıp, seçmenin karşısına gelmektir’ dedi.

Muhtar Adayı Doğan, Gümüşhane şehrinin en köklü ve en eski mahallelerinden bir tanesi olan Bağlarbaşı’nın sorunlarını çözmek için yola çıktıklarını belirtirken, ‘Zaman ve elbette zamanla birlikte her şey başdöndüren bir şekilde hızla değişiyor. Bu değişime Bağlarbaşı Mahallesinin de ihtiyacı var. Biz elimizden geldiğince gücümüz yettiğince her seçmene her mahalleliye uzanarak, elini tutarak onlara uzanmaya çalışıyoruz. Bağlarbaşı’nı yeniden canlandırmak, eski günlerine döndürmek, gülümseyen yüzlerle 1 Nisan’a başlayacak bir Bağlarbaşı Mahallesi için iddiamızı ortaya koyuyoruz. Ekibimiz hazır, projelerimiz hazır, biz hazırız. Çözüm, çözüm yolları ve çözümü ortaya koyarak mahallelinin hak ettiği hizmeti ayağına getireceğimizi ifade ediyoruz. İnanıyoruz ki çok değerli Bağlarbaşılılar da yapacaklarımızdan ve aynı zamanda samimiyetimizden emin’ diye konuştu.

engin doğan bğlarbaşı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Haziran'a moralli gideceğiz
Haziran'a moralli gideceğiz
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Aytun Çıray
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Aytun Çıray