“Beni Ödülle Cezalandırma”

Yusuf Çiftçioğlu İlkokulu Velileri Kitap Sohbetlerinde Buluştu

“Beni Ödülle Cezalandırma”
Advert

Yusuf Çiftçioğlu İlkokulunun idareci ve öğretmenleriyle desteklenen bu proje, sene içerisinde farklı ve zengin içeriğiyle okul ve aile işbirliğinin çocuğa ve çocuğun eğitimine olumlu ve verimli bir şekilde yansıyacağını hedefliyor.
Okul Rehber Öğretmeni Serengül Balki tarafından oluşturulan  “Yusuf Çiftçioğlu İlkokulu Kitap Kulübü ve Okuma Sohbetleri Projesi“ okulun gönüllü kitapseverlerini bir araya topladı.
Proje,  okul velilerini kitap sohbetlerinde buluşturarak, çocuk gelişimi ve eğitimi ile ilgili bilgi alışverişinin bol olduğu, hayatımızdan örneklerin paylaşılarak deneyimlerin zenginleştirildiği bir ortam imkanı sunuyor.  
Proje kapsamında sene boyunca sekiz adet pedagojik kitap okunması planlanıyor. Bu kitaplardan ilk okunanı Dr. Özgür Bolat’ın “Beni Ödülle Cezalandırma” adlı kitabı kitabı oldu. 

 
Yapılan okuma ve sohbet toplantıları okul ve ev ortamından uzakta farklı mekânlarda yapılıyor. 
Kitap kulübüne katılan veliler okunan kitapların tartışılmasının anlatılmasının bilhassa çocuklarla ilgili olmasının büyük faydası olduğunu belirterek yeniden bir öğrenme süreci içerisinde olmanın heyecanını yaşıyorlar. 

Yusuf Çiftçioğlu İlkokulu “Beni Ödülle Cezalandırma”
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bülent Bektaşoğlu’ndan Başarı İçin Birlik Çağrısı
Bülent Bektaşoğlu’ndan Başarı İçin Birlik Çağrısı
Muhtar Adayı Doğan çalışmalarını sürdürüyor
Muhtar Adayı Doğan çalışmalarını sürdürüyor