Maraza çıkartma zamanı değil

CHP'nin 24 Hazirandaki CB Adayı Muharrem İnce İBB adaylığına ilişkin soruyu yanıtladı

Maraza çıkartma zamanı değil

24 Haziran’da CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı olarak sahaya inen ve uzun bir aradan sonra yüzde otuz bandında oya sahip olarak öne çıkan Eski Yalova Milletvekili ve TBMM Grup Eski Başkanvekili Muharrem İnce, İstanbul adaylığı hakkında konuştu.

Bir süre önce Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşerek İBB  adaylığı konusunda partinin ne yapması gerektiğine ilişkin görüşlerini ortaya koyan İnce, “Başından beri söylediğim lafın arkasındayım. 16 yıldır iktidar olan bu partiye bir alternatif olmak istiyorsa Cumhuriyet Halk Partisi, kendi örgütüne güvenmelidir, üyelerine güvenmelidir. Dedi.

BEN MARAZA ÇIKARTMAMAYA ÇALIŞIMYORUM

İnce, adaylık konusunda daha önceki görüşlerini yineleyerek parti yönetimine ve Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’na da üstü kapalı mesaj verdi. İnce, ‘İstanbul’da 259 bin üyemiz var. 259 bin kişi yanlış yapamaz. Ben hep söyledim, sandık konulsun. Bu sandıktan kim çıkarsa adayımız o olsun. Ben bu lafımın arkasındayım. Kamuoyunda araştırmalar yapıyorlar genel merkez, yöneticiler. Onların iyi niyetine güvenmek zorundayız. Çünkü partiyi yönetenler partinin tapusunu almaz. İki yıllığına yönetme yetkisini alırlar. Bunun sonra hesabı da var tabii. Yönetenler hesap da verecekler. Ben maraza çıkartmamaya çalışıyorum. Hiç sesimi çıkartmıyorum farkındaysanız. Gördüğüm bir sürü yanlışlıklar var ama sesimi çıkartmıyorum. 31 Mart’a kadar maraza çıkartma zamanı değil, çalışma zamanı” dedi.

Foto. Sözcü

muharrem ince
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Zayıf Notları Düzeltmek İçin Çocuğunuzla Birlikte Plan Yapın
Zayıf Notları Düzeltmek İçin Çocuğunuzla Birlikte Plan Yapın
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli