İktidarın hesabı başka

CHP’li Nevzat Canpolat

İktidarın hesabı başka
Advert

CHP’li Nevzat Canpolat, ‘Ülkede bir gerçek varsa o da AK Parti’yi bir an önce iktidardan demokratik bir şekilde uzaklaştırıp memleketin huzura kavuşmasını sağlamaktır’ dedi.

Kelkit CHP İlçe Başkanı Nevzat Canpolat, hükümet kanadından ekonomik kriz ile ilgili gelen açıklamaların inandırıcı olmadığını söyledi

İKTİDARIN HABERİ VAR MI?

Artan yaşam koşularının zorluğuna dikkat çeken Canpolat, ‘Şu anda şeker pancarının üreticisi yeni yeni sızlanmaya başladı. Vatandaşla her gün birlikte olan bir partili olarak şeker fabrikalarının arsalarının parsel parsel satıldığını duymaya başladık. Çiftçilerin dilinde bu sıkıntılı süreç varken acaba iktidar bunlardan haberdar mı? iniyorsunuz sokağa 580 gramlık pide 3 TL, bir kilogram domates 5.50 TL, soğan 4.5 TL civarında. Vatandaşın gündeminde hayat pahalılığı iktidarın gündeminde ise başka bir hesap var. İşsizliği sormuyoruz bile İşsizlik rakamlarından hele Anadolu’daki sancıdan iktidarın haberi var mı? Enerji fiyatlarındaki zam oranı dolardaki inişe rağmen neden indirim sağlanamıyor? AKP’nin bunlara yanıt verilmesi gerekirken bir bakıyorsunuz iktidar başka şeylerle meşgul, başka gündemle kafa yoruyor’. Diye konuştu.

nevzat canpolat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Zayıflamak İçin Yapılan 11 Hata
Zayıflamak İçin Yapılan 11 Hata
Bülent Bektaşoğlu’ndan Başarı İçin Birlik Çağrısı
Bülent Bektaşoğlu’ndan Başarı İçin Birlik Çağrısı