Kelkit'e damgasını vurdu

Kelkit Belediye Başkanlığı görevi süresi içerisinde birbiri ardına yaptığı hizmetlerle göze çarpan Başkan Ünal Yılmaz

Kelkit'e damgasını vurdu

Kelkit Belediye Başkanlığı görevi süresi içerisinde birbiri ardına yaptığı hizmetlerle göze çarpan Başkan Ünal Yılmaz, yeni hizmete açılan yarı olimpik havuzun ilçe de yaşayan halkın sosyalleşmesi adına önemli bir hizmet olarak kayıtlara geçtiğini söyledi.

Gelecek günlere ilişkin yarı olimpik havuzla ilgili olarak güzel projeleri yaşama geçireceklerini de kaydeden Yılmaz, Kelkit halkının hizmetlerin en güzeline layık olduğunu söyledi.

Yılmaz, ‘Yarı olimpik havuzumuzun açılışını yaptık, oldukça güzel bir hizmet oldu. Güzel projeleri de beraberinde sunacağız. Halkımıza sürprizlerimiz de olacak, Kelkit hizmetlerin en güzeline layıktır, biz anlayış olarak her vatandaşın yanın da olacağız, ilçeye önümüzdeki dönem de de en güzel hizmetleri getirebilmek için yola koyulacağız çünkü bu halk bunu hak ediyor, biz de bu halkın emrinde yöneticiler olarak üzerimize düşen görevi yapmaya devam edeceğiz’ dedi.

Başkan Ünal Yılmaz, yeni ilçe otogarı ile önemli bir hizmeti ilçeye getirdi. Yarı olimpik havuz bu hizmetlerin tacı olarak nitelendirildi. Başkan Yılmaz’ın Kelkit Hürriyet spor’a verdiği destek ve ilk yarıyı lider tamamlaması ilçe halkı tarafından takdirle karşılandı.

ünal yılmaz kelkit
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Zayıf Notları Düzeltmek İçin Çocuğunuzla Birlikte Plan Yapın
Zayıf Notları Düzeltmek İçin Çocuğunuzla Birlikte Plan Yapın
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli