AK Parti Ankara İl Başkanlığından Özhaseki açıklaması

AK Parti Ankara İl Başkanlığı, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki...

AK Parti Ankara İl Başkanlığından Özhaseki açıklaması
Advert

AK Parti Ankara İl Başkanlığı, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki hakkında çıkan bazı iddialarla ilgili olarak açıklamalarda bulundu. İl Başkanı Hakan Han Özcan, Özhaseki’nin AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olduğunu, bu tercihin Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından Mehmet Özhaseki’ye verdiği değerin bir göstergesi olduğunu ifade etti.

İl Başkanlığından yapılan açıklama şöyle:

 

Son birkaç gündür çıkan haberler nezdinde bu açıklama gerekli görülmüştür.

 

 

AK Parti, 16 senedir Türkiye için çalışmış ve çalışmakta olan güven ve istikrar partisidir. AK Parti’nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sayın Mehmet Özhaseki’dir.

 

Kendisi, Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından Ankara’ya uygun bulunmuştur. Mehmet Özhaseki gibi tecrübeli birinin Ankara’dan aday olması büyük şans, Cumhurbaşkanımızın da Ankara’ya verdiği değerin göstergesidir.

 

Mehmet Özhaseki, siyaset aracılığıyla hizmete adanmış bir hayat sürmüş; 25 senelik siyasi geçmişine beş dönem Büyükşehir Belediye Başkanlığını, Milletvekilliğini, Çevre ve Şehircilik Bakanlığını ve iki dönem Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığını sığdırmıştır.

 

Bu karar süreç ve sonrasında Parti ve teşkilatlarımızda heyecanla ve memnuniyetle karşılanmıştır.

 

Birkaç gündür oluşturulan algı operasyonları karşısında Özhaseki ve Partimizin sessiz kalmasının tek nedeni şu an Ankara’mız ve vatandaşlarımız için gelecek projelerimiz üzerine çalışıyor olmasındandır ve yapmaya çalıştığınız basit algı operasyonunu ciddiye almadığımızdandır.

 

AK Parti’nin tüm Türkiye’de, Özhaseki’nin ise bulunduğu görevlerde bugüne kadar yaptıkları, yapacaklarının en büyük delil ve teminatıdır.

 

Kuru gürültüye ayıracak vaktimiz yoktur. Hangi partiden aday olduğu dahi belli olmayan, iki kez kaybetmiş ve yol arayışında olan, yeniymiş gibi lanse edilmeye üstün gayret gösterilen, kendi çalıp kendi oynayan CHP adayının yanında yer alarak aslı astarı olmadan yapılan haberler tarafımızı sadece güldürmektedir.

 

Korkunun ecele faydası yoktur. Bu tecrübe karşısında bacaklarınızın titrediğinin farkındayız. İçeride nasıl telaşlandığınızı da herkes söylüyor. Karanlıkta sesli türkü söyleyerek korkunuzu yenmeye çalışıyorsunuz.

 

AK Parti olarak taraf ve tanımlaması belli, çok kıymetli bir anlayışın ürünü olan Cumhur İttifakı’nın bileşeni olan MHP’li seçmenlerimiz ve ülkücü kardeşlerimizle, Cumhur ittifakı adayı Özhaseki ile geçmiş ve mazimizle projelerimiz üzerine çalışırken; bir yama görevi üstlenen kişi ve duruşlar hakkında konuşacak vaktimiz bulunmamaktadır.

 

Bilinmelidir ki; başta Sayın Cumhurbaşkanımızın, değerli teşkilatımızın teveccüh ve destekleriyle Sayın Mehmet Özhaseki, Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayıdır ve hiçbir tartışmanın konusu da değildir.

 

Saygı ve hürmetle..

AK Parti Ankara il başkanlığı mehmet özhaseki
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Haziran'a moralli gideceğiz
Haziran'a moralli gideceğiz
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Aytun Çıray
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Aytun Çıray