Advert

Altuntaş: 'İyi bir hazırlık dönemi geçirdik'

Aslan, milli sporcuları kabul etti

Altuntaş: 'İyi bir hazırlık dönemi geçirdik'

13 - 21 Mayıs 2017 tarihleri arasında Polonya’da yapılacak olan Bilek Güreşi Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi Gümüşhane’den Milli Takım Antrenörü Davut Altuntaş, sporcular Onur Çakmak, Şükriye Yılmaz ve Mücahit Genel temsil edecek.
    
Gümüşhane ve Milli Takım Antrenörü Davut Altuntaş şampiyona öncesi yaptığı açıklama da ‘Avrupa Şampiyonası için iyi bir hazırlık dönemi geçirdik, amacımız ülkemizi ve ilimizi bundan önceki senelerde olduğu gibi bu senede en iyi şekilde temsil edeceğiz, hazırlık sürecinde desteklerini esirgemeyen İl Müdürü İsrafil Aslan, Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı ve yöneticilerine, Gümüşhane Belediyesi Spor Kulübü başkanı ve yöneticilerine desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz' dedi.

İl Müdürü İsrafil Aslan'da mili takımda yer alacak antrenör ve sporcuları makamında kabul ett,. Aslan, 'Sporcularımız şampiyona da başarılı olacaklarından eminim. Gümüşhane ve ülkemiz adına kendileri gurur kaynakları olacaklardır. Bayrağımızı göndere çektirip istiklal marşımızı okutup ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceklerdir' dedi.

bilek güreşi şampiyonası davut altuntaş israfil aslan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oyların geçersiz sayılmaması için seçim günü bunlara dikkat!
Oyların geçersiz sayılmaması için seçim günü bunlara dikkat!
Türkiye otoyol kalitesinde 30’uncu sırada
Türkiye otoyol kalitesinde 30’uncu sırada