Teşekkürler Canöz Özdemir

Kelkitliler Sosyal Yardımlaşma Eğitim ve Kültür Derneği

Teşekkürler Canöz Özdemir
Advert

Kelkitliler Sosyal Yardımlaşma Eğitim ve Kültür Derneği, hayırsever hemşerileri Canöz Özdemir’i Beylikdüzü ilçesindeki evinde ziyaret etti.
Kelkit'te iki ortaokul da teknoloji odasının yapımını üstlenen Canöz Özdemir’e dernek adına Bahadır Yavuz, teşekkür etti.
Özdemir’e günün anısına plaket takdim eden Başkan Bahadır Yavuz, ‘Sayın Canöz Özdemir hanımefendinin yardımları için kendilerine teşekkür ediyoruz. Hakikaten eğitim adına çok büyük bir özveri ve nezaket örneği göstererek ilçemize önemli bir hizmeti kazandırdı, çocuklarımızın yarınlarına ışık tutacak bir hamle de bulundu.  Dernek olarak bizlerde bu önemli proje ye acizane katkı sunmaya çalıştık, ben şahsım ve yönetim kurulumuz adına sayın Canöz Özdemir hanımefendiye bir kez daha teşekkür ediyorum, bundan sonraki yaşamında hayırlı uzun ömürler temenni ediyorum’ dedi.
Hayırsever Canöz Özdemir’de nezaket ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek bu tür hizmetlerin her duyarlı vatandaş tarafından sürdürülmesi gerekliliğinin önemine işaret etti.
Özdemir, Dernek Başkanı Yavuz’a, eğitimin öneminden söz ederek Kelkit ilçesinin son dönemde kazandığı ivmeye dikkat çekti.

 

bahadır yavuz canöz özdemir beylikdüzü kelkit teknoloji odası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
kelkitli     2019-01-02 canöz özdemir hanıma bir öğretmen olarak kelkit için binlerce teşekkür ederiz
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Aytun Çıray
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Aytun Çıray
Zayıflamak İçin Yapılan 11 Hata
Zayıflamak İçin Yapılan 11 Hata