Vali Taşbilek’ten Yeni Yıl Ziyaretleri

Vali Kamuran Taşbilek yeni yıl münasebetiyle bir dizi ziyaret gerçekleştirdi

Vali Taşbilek’ten Yeni Yıl Ziyaretleri
Advert

Vali Kamuran Taşbilek yeni yıl münasebetiyle bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Beraberinde İl Emniyet Müdürü Ömer Faruk Karataş’la birlikte Fatih Dolmuş durağını ziyaret eden Vali Taşbilek, burada dolmuş şoförleriyle bir süre görüşerek sohbet etti.

Ardından Köprübaşı Polis Merkezi, Akçakale ve Balyemez Polis Uygulama noktaları, Özel Harekât Şube Müdürlüğü ve İkisu 112 Acil Servis İstasyonuna ziyaret gerçekleştiren  Vali Taşbilek, 24 saat esasına dayalı çalışan kamu görevlilerimizin yeni yılını kutlayarak, görevlerinde başarılar diledi.

Belediye Başkanı Ercan Çimen ve Cumhuriyet Başsavcısı Faruk Kaynak ile birlikte Gümüşhane Devlet Hastanesi’nde servislerde tedavi gören vatandaşlarımızı ziyaret eden Vali Taşbilek geçmiş olsun dilekleriyle beraber yeni yılda sağlıklı bir yaşam sürmeleri temennisinde bulundu.

Hastane ziyaretinin ardından Gümüşhane İl Jandarma Komutanlığı'nda vatani görevlerini yapan er ve erbaşla yemek programında bir araya gelen ve yeni yıllarını kutlayan Vali Taşbilek, vatani görevini yapan bir askerlerin ailesiyle de telefonda görüşerek yeni yıllarını kutladı.

Daha Sonra Gümüşhane Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ve İl Emniyet Müdürlüğü'nü ziyaret eden Vali Taşbilek, Damla Çocuk Evi’ne gerçekleştirdiği ziyaretin ardından programına son verdi.

 

TC Gümüşhane Valiliği

vali kamuran taşbilk yeni yıl ziyaretleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Duygusal Zekâ Etkileme ve İkna"
Yargılama da, suçsuzluk karinesi esastır
Yargılama da, suçsuzluk karinesi esastır