Özkürtün’de vatandaşa kapımızı her zaman açık bıraktık

İlk kadın yerel yönetici olma özelliğini taşıyan, Özkürtün Belediye Başkanı Aynur Zorlu Kaya...

Özkürtün’de vatandaşa kapımızı her zaman açık bıraktık

İlk kadın yerel yönetici olma özelliğini taşıyan, Özkürtün Belediye Başkanı Aynur Zorlu Kaya, zorlu 31 Mart yerel seçimleri öncesi GÜNDOĞUMU’na özel açıklamalarda bulundu.

Göreve geldikleri yıldan itibaren belde belediyesi olarak önemli işlere imza attıklarını ifade eden Zorlu Kaya, sır gibi sakladığı yepyeni projesi için, ‘1 Nisan’ı sabırsızlıkla bekliyorum’ dedi.

Aynur Zorlu Kaya, yaptıkları en önemli belediyecilik anlayışının vatandaşla aralarındaki mesafeyi kaldırmak olduğunu belirtirken, ‘Düşününüz ki su parasını ödemeye gelen vatandaş önce belediye başkanımız nerede diyerek makamımıza geliyor, çayını içiyor öylece uğurlanıyor. Biz bu samimiyeti oluşturmuşsak ne mutlu bizlere’ dedi.

 

GÖREVİM BOYUNCA ÇOK UYUMLU ÇALIŞTIK

31 Mart sonrası yeni bir sürece başlayacaklarını da belirten Aynur Zorlu Kaya, meclis üyelerine de teşekkür etti.

Zorlu Kaya, ‘O kadar samimi, dürüst ve çalışkan bir belediye meclisi ile çalıştık ki, bugün belde eskisinden çok daha farklıysa onların da emeklerini gözardı edemeyiz’ diye konuştu.

Özkürtün Belediye Başkanı Aynur Zorlu Kaya, geleceğe dönük projelerini ise şöyle dile getirdi:

ÖĞRETMENEVİ

‘Seçim beyannamemize koyduğumuz hangi icraat varsa Allaha şükür hepsini yaptık. Şimdi öğretmenevi için bir yer arayışımız var’.

 

BELDEYE HAYAT VEREN PROJELER

‘Kürtün baraj kıyısı projemiz bu bölgeye adeta yepyeni bir hayat verdi. Belde de açtığımız çanta atölysi şimdilik 15 işçiye ekmek kapısı oldu bu sayı daha da büyüyecektir deniliyor ki sipariş yetiştiremiyoruz şu dönemde ne kadar yerinde bir iş yaptığımızı görüyoruz’.

 

BİR SÜRPRİZ PROJE DAHA

‘Keza 1 Nisan’ı sabırsızlıkla beklediğimiz bir sürpriz projemiz daha var belde halkıyla daha sonra paylaşacağız. DOKA destekli bu proje Özkürtün beldesinde adeta bir yeni şehir oluşturulmuş gibi olacak sosyal doku daha da kendisini uyumlu olarak burada yükselecek’.

 

KAPIMIZI SONUNA KADAR AÇTIK

‘Kısacası belde de yani Özkürtün’de vatandaşımıza kapımızı sonuna kadar açtık, samimi içten bir siyaset yaparak bugünlere geldik, yapacak daha çok işimiz olduğuna inanıyoruz’.

aynur zorlu kaya özkürtün belediyesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Keşke İlhan Selçuk'u dinleseydik
Keşke İlhan Selçuk'u dinleseydik
Zayıf Notları Düzeltmek İçin Çocuğunuzla Birlikte Plan Yapın
Zayıf Notları Düzeltmek İçin Çocuğunuzla Birlikte Plan Yapın