Yaklaşan yerel seçimler için ne dedi?

Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Akçay...

Yaklaşan yerel seçimler için ne dedi?
Advert

Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Akçay, ‘demokratik olgunluk içerisin de ülkemize, şehrimize yaraşır bir yerel seçimin daha huzur ve refah içerisinde gerçekleşmesini siliyoruz’ dedi.
Samsun’da TOBB’un düzenleyeceği toplantıya katılmak üzere şehirden hareketinden önce soruları yanıtlayan Akçay, yerel seçim de yarışacak dört adaya da başarı diledi.
Akçay, ‘Yarışta var olan dört adayımızda netice de birbirinden değerli kıymetli insanlarımızdır. Bende demokratik bir olgunlukla önce ülkemize sonra Gümüşhane’mize yaraşır bir şekilde bir yerel seçimin daha huzur ve refah içerisinde gerçekleşmesini siliyorum’ diye konuştu.

EKONOMİDEKİ İYİLEŞTİRMELER
ÖTV KDV İNDİRİMİ
HAZİRAN’A KADAR DEVAM ETMELİDİR

GTSO Başkanı Akçay, ekonomik durgunluğun aşılmasına yönelik hükümet tarafından açıklanan önlemler paketine de destek verirken, ‘Özellikle ÖTV, KDV indirim ile birlikte ekonomideki iyileşmeler şehrimize de yansıdır ancak biz bu sürenin Haziran ayına kadar uzatılmasını bekliyoruz zira burada yani Gümüşhane gibi şehirler de yaz aylarının  gelmesiyle birlikte bir canlılık ekonomide rahatlama görülüyor nitekim bu indirim uygulamalarının da bu süre içerisinde faydalarını tatbik edildiği takdirde göreceğimiz inanıyorum’ dedi.

ismail akçay GTSO
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Duygusal Zekâ Etkileme ve İkna"
Yargılama da, suçsuzluk karinesi esastır
Yargılama da, suçsuzluk karinesi esastır