Kısa ziyarette başdöndüren gündem

Gümüşhane Sanayici ve İşadamları Derneği’nin

Kısa ziyarette başdöndüren gündem
Advert

Gümüşhane Sanayici ve İşadamları Derneği’nin geçtiğimiz hafta Vali Kamuran Taşbilek’i ziyaret edeceği program ertelenmişti.

Ziyaretin ön hazırlıklarını şehre gelerek takip eden Kurucu Üyelerden Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Topçuoğlu, küçük bir iletişim eksikliği ve Vali Taşbilek’in son anda belirlenen Ankara programı sebebiyle ziyaretin gerçekleşemediğini kaydetti.

Ancak doğup büyüdüğü memleketinde kaldığı süreyi de iyi değerlendiren Topçuoğlu, bazı ziyaretlerde bulundu.

Topçuoğlu, bu kapsamda karlı bir kış günü önce köyüne gelerek özlem giderdi ayrıca GTSO ve belediye başkanlığını da ziyaret etti

İlginç bir tablo ile karşı karşıya kaldığını belirten Topçuoğlu, ziyaretinden edindiği izlemimler ifade ederken, şehirdeki yerel seçim hareketliliğine de dikkat çekti.

Topçuoğlu, ‘Özellikle muhtarlık seçimleri için İstanbul’dan Anadolu’nun çeşitli bölgelerine 2 milyon kadar bir oyun kaydığı ifade ediliyor, bu hareketlilik Gümüşhane’de özellikle köylerde yaşanıyor’ diye konuştu.

GÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı Topçuoğlu, şehrin özellikle yapılaşma sorununa dikkat çekerek, ‘Bina çok var ama satış yok’ ifadelerini kullandı.

yaşar topçuoğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"Duygusal Zekâ Etkileme ve İkna"
Yargılama da, suçsuzluk karinesi esastır
Yargılama da, suçsuzluk karinesi esastır