Advert

En çok havalimanını soruyorlar

Köseliler sordu Kaymakam Duruk yanıtladı

En çok havalimanını soruyorlar

Köse Kaymakamı Mustafa Duruk ve Köse Belediye Başkanı Şerif Aygün’ün İstanbul’da Köse ilçesi adına faaliyet gösteren derneklere dönük ziyaretleri başladı.
İlk olarak Ümraniye Altuntaş Köyü derneğine ziyarette bulunan Kaymakam Duruk ve Başkan Aygün daha sonra yine Anadolu yakası Fikirtepe’de bulunan köy derneğini ziyaret ettiler.
Belediye Başkanı Şerif Aygün hemşerileriyle bir araya gelmekten duydukları memnuniyeti dile getirirken Kaymakam Mustafa Duruk’un da ziyaretlerden oldukça memnun ayrıldığını kaydetti.
Aygün, ‘Değerli hemşerilerimiz en çok Salyazı havalimanını soruyorlar sayın kaymakamımızda sorulara samimiyetle yanıt veriyor, Köseliler ilçelerindeki gelişmeleri yakından takip ediyor’ dedi.
Yaz döneminde bu kez ilçe de benzer bir programı düzenlemeyi istediklerini kaydeden Aygün, bu konudaki hazırlığın Ramazan ayı sonrası planlandığını kaydetti.
Kaymakam Mustafa Duruk ve Belediye Başkanı Şerif Aygün’ün ziyaretleri Avrupa yakasında bulunan derneklerin başkanlarıyla yapılacak görüşmeyle devam edecek.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
300 fidan hibe edildi
300 fidan hibe edildi
TÜMSİAD Başkanı Doğan, kur artışını değerlendirdi
TÜMSİAD Başkanı Doğan, kur artışını değerlendirdi