Advert

‘Koca ülkeyi 20 dakikaya sıkıştırdılar’

Karahan, 'Araba duvara toslamıştır'

‘Koca ülkeyi 20 dakikaya sıkıştırdılar’

Adalet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Karahan, Adalet ve Kalkınma Partisi’nin son olağan kongresini değerlendirdi.

PARTİLİ CUMHURBAŞKANI
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı partili cumhurbaşkanı sıfatıyla genel başkanlığa getiren AKP kongresinin iktidara bir şey kazandırmayacağını belirten Karahan, ‘Deniz bitti kara göründü, araba duvara tosladı, artık verebilecekleri bir şey yok, zaten AK Parti’ye gelen eleştirilere bakıldığında olup bitende anlaşılıyor’ dedi.

ERDOĞAN KURTARAMAZ
Karahan, AKP iktidarının 16 Nisan rüzgârı ve ABD gezisinin hafızalarda kalanlarıyla erken kongre eylemini gerçekleştirdiğini ifade ederken, ‘AKP korkuyor, 18 yaş gençliğinden istediklerini alamadılar, bugün AKP’de kalanların ne için orada bulunduğunu herkes biliyor. Ben sayın Erdoğan’ın da artık yavaş yavaş erime sürecine giden AK Parti’ye bir şey katacağını sanmıyorum öyle olmasa koca ülkeyi yirmi dakikaya sıkıştırmazlardı’ dedi.

SIKIŞMIŞ SİYASETİN HAVA DELİĞİ ADALET PARTİSİDİR
Karahan, ‘Türkiye artık her yönüyle siyasetinden ekonomisine, eğitiminden teröre kadar sorunlar yumağına dönüşmüştür, siyaset boğulmak üzeredir, bu siyasete bir hava deliği gerekmektedir. Adalet Partisi bu hava deliğini açacak tek adrestir. Sıkışmış siyaseti yeniden açarak ülkenin tüm sıkıntılarını çözmeye hazırdır’ diye konuştu.

 

yaşar karahan akp erdoğan adalet partisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gümüşhane'de sağanak
Gümüşhane'de sağanak
İki yavru köpek korumaya alındı
İki yavru köpek korumaya alındı