Advert

Rengârenk Anaokulu çocuklarına düşkün ebeveynlerini bekliyor

Beylikdüzü'nde yaşayan anne babalar bu haber sizi ilgilendiriyor

Rengârenk Anaokulu çocuklarına düşkün ebeveynlerini bekliyor

Gümüşhaneli Eğitmenler Elif Keleşoğlu Önal ve Deniz Önal idaresinde yaşama geçirilen Rengârenk Anaokulu Beylikdüzü’nde çocuklarına düşkün ebeveynleri bekliyor.
Üç - altı yaş grubuna hitap eden anaokuluna Beylikdüzü’nde yaşayan ebeveynlerin rahatlıkla çocuklarını emanet edebileceğini belirten Okul Müdiresi Elif Keleşoğlu Önal, oluşturdukları çeşitli aktivitelerle çocukların gün boyu gerek eğitim öğretim gerekse mutlu bir zaman geçirmesi noktasında büyük bir şansa sahip olduğunu söyledi.
Keleşoğlu Önal, ‘Anaokulumuza gelen çocuklarımız son derece elit alanında uzman eğitmen kadrosuyla küçük yaş grubu dahil olmak üzere (oyun grubu) Türk el sanatlarından, ayrı ayrı oluşturulan eğitim ve öğretim atölyelerine, mental aritmetik, yaz okulu, hatta anaokulumuza ait yüzme havuzu, eğitici ebru sanatı öğretimi ve diğer faaliyetlerden yaralanabileceklerdir. Ayrıca anaokulumuz bünyesinde seçmeli ders olarak verdiğimiz değerler eğitimi sayesinde milli ve manevi duyguları en öğretici ve en etkili şekilde kazanacaklardır. Aileler diledikleri takdirde anaokulumuzda beş gün boyunca çocuklarını deneme amacıyla misafir edebileceklerdir. Beylikdüzü’nde yaşayan çok değerli anne ve babaları Rengârenk Anaokulumuza beklemekteyiz. Özellikle Beylikdüzü’nde yaşayan Gümüşhaneli hemşerilerimizi anaokulumuza davet ediyoruz’ dedi. 

 

rengarenk anaokulu elif keleşoğlu önal
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oyların geçersiz sayılmaması için seçim günü bunlara dikkat!
Oyların geçersiz sayılmaması için seçim günü bunlara dikkat!
Türkiye otoyol kalitesinde 30’uncu sırada
Türkiye otoyol kalitesinde 30’uncu sırada