Advert

Balkan Şampiyonasına doğru

İki sporcumuz madalya arayacak

Balkan Şampiyonasına doğru

Gümüşhaneli Atletler Osman Cansever ve Orhan Öztürk, 8 Haziran’da Bulgaristan’ın Teteven şehrinde yapılacak olan Balkan Dağ Koşusu Şampiyonası’nda boy gösterecekler.
Antrenör Ertuğrul Sarı yönetiminde hazırlıklarını sürdüren sporcularımız Edirne’de şampiyona öncesi milli takım kampına katılacak.

DAĞ KOŞUSU ŞAMPİYONASI
Milli takım formasıyla şampiyona da toplam 32 sporcu yarışacak.. Şampiyona da kategoriler; Büyük Erkekler, Genç Erkekler, Büyük Bayanlar ve Genç Bayanlar olarak oluşturulurken yarışma da sporcularımız bu kategorilerde mücadele verecekler.
Sporcularımız 12 kilometre, 8400 ve 6 bin metrede madalya için kıyasıya yarışacaklar.
Antrenör Ertuğrul Sarı, Artvin elemelerinde milli takım kampına seçilen sporcularına güvendiğini Bulgaristan’dan madalya ile dönmek istediklerini söyledi.

eruğrul sarı bulgaristan teteven orhan öztürk osman cansever
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
gümüşhaneli     2017-05-30 vaybe helal sana ertuğrul sarı yaptın yine yapacağını bakıyorum hiç kimseden destek almadan başarıyorsun ALLAH daha çok versin bu gençlik spor ne iş yapar başarılı sporcuların önünü keser herhalde çünkü yapacagı başka birşey yok tüm sporcularınıda senide tebrik ediyorum başarılar diliyorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
300 fidan hibe edildi
300 fidan hibe edildi
TÜMSİAD Başkanı Doğan, kur artışını değerlendirdi
TÜMSİAD Başkanı Doğan, kur artışını değerlendirdi