Advert

'Reşat Petek o belgeyi nereden buldu?'

CHP'li Canpolat, 'Bu çamur bize sıçramaz'

'Reşat Petek o belgeyi nereden buldu?'

CHP Kelkit İlçe Başkanı Nevzat Canpolat, ‘Türk siyasetinin yüz akı CHP’yi FETÖ ile ilişkilendirmek deli saçmalığıdır, Reşat Petek o makbuzu nereden buldu’ dedi.


Canpolat, ‘Reşat Petek kim? Daha düne kadar FETÖ’ye Sayın Fetullah Gülen diyerek savunan kişi. FETÖ’nün CHP’ye yardım ettiğine dönük gösterdiği makbuz  1960’lı yıllara ait. Bir defa o yıllarda FETÖ yok. Hadi oldu diyelim o dönemde, o kadar maaş alan adam o miktarda bağışı nasıl yapabilir? Sanırım Reşat Petek bunları iyi hesaplayamamış. Bu suçlamaların hepsi dedikodudan ibaret absürt gerçekle ilgisi olmayan ifadeler. Bu çirkin ve iftira dolu sözler, suçlamalar Türk siyasetinde onca kirli işlere rağmen dimdik ayakta kalmış CHP’ye bulaşmaz.’ Dedi.

Canpolat, ülkenin bir kuşatma altında bırakılmak istendiğini öne sürerek şu ifadeleri kullandı:

‘İşte Suriye meselesi! nerede mangalda kül bırakmayan AKP hükümetinin sözcüleri, ifadelerinde artık Suriye var mı? işte Ege’de işgal edilen onlarca ada daha düne kadar kuzu çeviren Yunan’a AKP ses çıkarabildi mi? 16 nisan sonrası terör duracak diye bas bas bağıran Başbakan Yıldırım nerede? Son birkaç günde kaç tane arslan parçası evladımız vatan toprağına düştü haberi var mı? ekonomiyi anlatmaya gerek yok. Mübarek Ramazan ayında bu vatandaş ne yer ne içer AKP biliyor mu? AKP iktidarı varsa yoksa kendi battıkları çamurun içinden çıkmak için gündemi değiştirerek CHP’ye iftira atarak koltuklarından kalkmamak gayreti içerisindeler. AKP’nin sonu gelmiştir onlarda bu gerçeği görüyorlar' dedi

nevzat canpolat reşat petek fetö chp bağış makbuz akp
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kılıçdaroğlu: Ortadoğu'ya barış getireceğiz, Türkiye'ye dolar yağacak
Kılıçdaroğlu: Ortadoğu'ya barış getireceğiz, Türkiye'ye dolar yağacak
Karpuzu Sevmemizin 6 Nedeni
Karpuzu Sevmemizin 6 Nedeni