Başkan Çimen, vatandaşlarla iftar etti

Ramazan ayı başladı

Başkan Çimen, vatandaşlarla iftar etti

Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, Ramazan ayının ilk iftarını vatandaşlarla birlikte yaptı.
Başkan Çimen, Gümüşhane Belediyesi olarak Ramazan ayı boyunca iftar yemeği verme geleneğini sürdürdüklerini kaydederek, Atatürk Kültür Merkezinde vatandaşlar için hazırlanan iftar sofrasına katılarak burada orucunu açtı.
Ramazan ayı boyunca iftar yemeği vermeye devam edeceklerini belirten Başkan Çimen, “Gümüşhane Belediyesi olarak başlatmış olduğumuz geleneğimize devam ediyoruz. Bu yıl da vatandaşlarımız için iftar sofrası hazırladık ve iftar etmelerini sağlıyoruz. Ramazan ayı rahmet ve bereket ayıdır. Bizde bu ayın bereketinden yaralanmak istiyoruz. Allah’a hamdolsun her gün vatandaşlarımız için iftar yemeği veriyoruz. Bu ay içerisinde yine Belediye olarak çeşitli etkinlikler de düzenleyeceğiz” dedi.
Başkan Çimen, Ramazan ayının yardımlaşma ve dayanışmanın pekiştiği, saygı, sevgi ve kardeşlik duygularının daha da güçlendiği bir ay olduğunu ifade ederek, “Bu vesile ile bir kez daha Ramazan ayının İslam alemine ve bütün insanlığa sağlık mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum” ifadelerine yer verdi. 

 

ramazan ayı ilk iftar ercan çimen
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Analığımız siyasi kimliğimizden önce gelir
Analığımız siyasi kimliğimizden önce gelir
İlelebet ‘ya istiklal ya ölüm’ diyeceğiz
İlelebet ‘ya istiklal ya ölüm’ diyeceğiz