Advert

CHP İl Kadın Kolları Başkanı Çakır'ın mesajı

Şüphesiz ki, aldığımız bu çok acı haber, Türk Ulusu’nu derin bir yasa boğmuş Ulus olarak büyük bir üzüntü yaşamamıza sebebiyet vermiştir

CHP İl Kadın Kolları Başkanı Çakır'ın mesajı

CHP Gümüşhane İl Kadın Kolları Başkanı Belgin Tungul Çakır, Şırnak'ın Şenoba ilçesinde düşen askeri heikopterde şehit olan 13 askerimiz için başsağlığı mesajı yayınladı.

Çakır, mesajında şunları söyledi:

'31 Mayıs 2017 Çarşamba günü akşam saatlerinde Şırnak’ın Şenoba ilçesinde görevlerinden dönen kahraman askerlerimizi taşıyan askeri helikopterin düşmesi sonucu 13 Mehmetçiğimiz şehit olmuştur. 


Şüphesiz ki, aldığımız bu çok acı haber, Türk Ulusu’nu derin bir yasa boğmuş Ulus olarak büyük bir üzüntü yaşamamıza sebebiyet vermiştir.


Tarihi şeref ve şanla dolu büyük Türk Ulusu’nun kahraman ordusuna mensup 13 askerimizin şehit olmasının ardından yaşadığımız büyük acısını ulus olarak hep birlikte hissettik ve kalbimize gömdük. Yüce Allah’tan bir kez daha bu tür elim hadiselerin yaşanmamasını temenni ediyorum.


Bilinmelidir ki Vatan, Millet, Bayrak için canlarını gözünü kırpmadan veren büyük kahramanlarımızın isimleri Türk Ulusu’nun kalbinde ilelebet sonsuza dek yaşatılacak aziz hatıraları hiçbir zaman milletimizin gönlünden silinmeyecektir.


Bu sebeple şehit olan 13 askerimize Yüce Allah’tan rahmet, şehit yakınlarına ve büyük Türk Ulusu'na başsağlığı diliyorum.


Ruhları şad olsun.

 

 

Belgin Tungul ÇAKIR

CHP Gümüşhane İl Kadın Kolları Başkanı

belgin tungul çakır chp gümüşhane il kadın kolları başkanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İYİ Parti hakkında karar açıklandı...Seçimlerdeki durumu belli oldu!
İYİ Parti hakkında karar açıklandı...Seçimlerdeki durumu belli oldu!
DSP Lideri Aksakal: “Tarih Tekerrür’den	İbarettir!”
DSP Lideri Aksakal: “Tarih Tekerrür’den İbarettir!”