Advert

Maşallah bu ne hız başkan!

Kıskandıran performans

Maşallah bu ne hız başkan!

Gümüşhane Dernekler Federasyonu (GÜDEF) Genel Başkanı Tahsin Söğüt, günübirlik çalışma ziyareti için Gümüşhane’ye geldi.

BAŞKAN ERCAN ÇİMEN İLE BİRLİKTE YENİ İNŞAA EDİLECEK AŞEVİ BÖLGESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU
Genel Başkan Söğüt, sabahın erken saatleriyle birlikte ziyaretlerine başlarken ilk olarak Belediye Başkanı Ercan Çimen ile birlikte Ahmed Ziyaüddin Gümüşhanevi Hazretleri’nin doğup büyüdüğü bölgede yükselecek Aşevi bölgesinde incelemelerde bulundu
Söğüt, İslam kültürünün büyük şahsiyeti Gümüşhanevi Hazretlerinin adına yaraşır bir aşevi ve külliyenin Gümüşhane’de yükseleceğinden mutlu olduklarını ifade ederken, Başkan Çimen’in bu noktadaki büyük gayretlerini yakından gördüklerini söyledi.

Söğüt, ‘Otopark dâhil mevcut sahanın büyütülmesi ile birlikte önemli bir kültür ve halk adına hizmet buraya kazandırılacak, biz Gümüşhanevi Hazretlerinin maneviyatını devam ettiren neslin devamı olarak bu noktada belediye başkanlığımızın yapmış olduğu çalışmaları takdir ediyoruz. Ayrıca projede aktif rol üstlenecek olan Ümraniye Belediye Başkanlığımıza da teşekkürlerimizi sunuyoruz’ dedi.

VALİ MEMİŞ’İN DAVETLİSİ OLARAK İL GENELİNDEKİ BİR DİZİ POGRAMLARA KATILDI
GÜDEF Genel Başkanı Tahsin Söğüt, ziyaretinin diğer bölümünde Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Akçay ile biraraya geldi. Söğüt burada ildeki son gelişmeler hakkında Başkan Akçay ile görüş alışverişinde bulundu. Genel Başkan Söğüt daha sonra Gümüşhane Valisi Okay Memiş’in il genelinde bir dizi programlarına katıldı. İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan, İl Sağlık Müdürü Dr. Engin Pehlivan ve okul müdürlerinin de yer aldığı programı izleyen Söğüt, Belediye Başkanlığı tarafından 750 adet bisiklet dağıtımı töreninde de bulundu.

GÜMÜŞHANE ŞANTİYEYE DÖNMÜŞ
Şehirdeki büyük değişimi yakından gördüklerini ve artan bir memnuniyetin varlığını hissettiklerini belirten Söğüt, 'Sayın başkanın kafasında düşüncesinde pek çok proje bu şehir için yatıyor gerçekten Gümüşhane bir şantiyeye dönmüş, değişimi yaşıyor’ ifadelerini kullandı.

tahsin söğüt okay memiş ercan çimen ahmed ziyaüddingümüşhanevi hazretleri aşevi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kılıçdaroğlu: Ortadoğu'ya barış getireceğiz, Türkiye'ye dolar yağacak
Kılıçdaroğlu: Ortadoğu'ya barış getireceğiz, Türkiye'ye dolar yağacak
Karpuzu Sevmemizin 6 Nedeni
Karpuzu Sevmemizin 6 Nedeni