Advert

Trabzonspor'a çok sert sözler

Bursaspor'a karşı 1-0 öndeyken yenilen Trabzonspor, Çaykur Rizespor'un düşmesine sebep oldu

Trabzonspor'a çok sert sözler

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, Trabzonspor’a ağır eleştiride bulundu. Maçı izlemeden peşin hüküm vermek istemediğini ifade eden Karaman, “Bu şehir bunu unutmaz” diye konuştu.Altı eksikle Alanyaspor karşısında ellerinden geleni yaptıklarını söyleyen Karaman, “Bu şehir bunu unutmaz lafı cuk diye oturdu. Üstümüzdeki iki takım da Trabzonspor’u Trabzon’da yendi. Bu şehir bunu unutmayacak. Bu takımın yaşadıklarına bakıldığında çok hak edilmedik bir sonu, Maçı bir seyredeyim önce, acele açıklama yapmak istemiyorum.”Rizespor’un başkanı  Metin Kalkavan ise ,”Rize halkı Trabzon’un yaptığını unutmaz. 100 yıl bile geçse bu şehir bunu unutmaz. Daha önce de yaptılar.” diye konuştu.

 

yeniçağ

hikmet karaman rizespor trabzonspor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Aliço     2017-06-04 Hikmet Karaman düşürdün Takım'ı 30 başarısızlığını görmüyorsun sadece 1 maça bakıyorsun 5-6 hafta önce düşmüştün ama Bursa'nın biraz zil zam şu gidişi bu duruma getirdi kimse enayi değil
Necip     2017-06-04 Ya hikmet hoca Rizespor'u düşürdün çünkü süper Liğin en kötü Futbolunu oynayan takımdı 32 maç nerdeydin takım ha düştü ha düşüyordu kılıf arama sen gidiyosun Osmanlı'yı kötü Futbolunla yeniyorsun ama Bursa'nın yenme hakkı yokmu ha şunuda söyleyim Bursalı falanda Değilim annem Artvinli babam samsunludur bu Takım'ı 33 maçtır oynattığınız KÖTÜ futbol düşürdü yani senin payın çok kusura bakma hoca..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kılıçdaroğlu: Ortadoğu'ya barış getireceğiz, Türkiye'ye dolar yağacak
Kılıçdaroğlu: Ortadoğu'ya barış getireceğiz, Türkiye'ye dolar yağacak
Karpuzu Sevmemizin 6 Nedeni
Karpuzu Sevmemizin 6 Nedeni