Advert

GÜSİAD'ın yeni başkanı Yüksel Yalçın

Yalçın, önemli projelerle geliyor

GÜSİAD'ın yeni başkanı Yüksel Yalçın

Gümüşhane iş dünyasının son dönemde adı sıkça duyulan başarılı ismi Öztiryakiler A.Ş Genel Müdürü Yüksel Yalçın, Gümüşhane Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (GÜSİAD) yeni başkanı oldu.
Dün akşam iftar yemeğinde buluşan yönetim kurulu başkan ve üyelerince alınan karar gereği dernek yeni dönem için pek çok sahada başarılı çalışmalar sürdüren, pek çok platformda söz sahibi olan genel sekreterlik görevini de üstlenen Yüksel Yalçın’ı başkanlığa seçti.
Yalçın, Gündoğumu’na yeni görevi sonrası yaptığı açıklama da, ‘Gümüşhane ile ilgili pek çok konuda birikimi olan, bir çok projeyi yaşama geçirmek isteyen, oluşturacağımız iş kolu ve çalışma gruplarıyla konusunda uzman kişilerle derneğin her sahada var olmasını sağlayan kollektif çalışma aşkıyla birlikte hedefe yürüyen bunu amaçlayan bir kişi olarak şahsım ve yönetim kurulumuz adına GÜSİAD Genel Başkanlığına hizmet için güven duyan kurul üyelerimize teşekkür ediyorum. Şimdiye kadar gerçekleştirilen hizmetleri daha da ileri taşımak için gayret içinde olacağız.'

GÜSİAD'I İŞ DÜNYASINDA MARKALAŞTIRACAĞIZ
Yalçın, şunları kaydetti::

'Gümüşhaneli İş Adamları’nın önce birbirleri içinde, sonrasında ulusal ve daha geniş iş dünyasındaki iktisadi güçlerine katkı sağlamaya ve sürekli gelişim içinde olmaya gayret edeceğiz. GÜSİAD'ı iş dünyasındaki STK’lar içinde markalaştırma çabalarımız devam edecektir.  
Önceki dönemdeki başkanımız Prof.Dr. Kenan Aydın hocamıza hem gayretleri için hem de yeni dönemde başkanlık divanında bizleri yalnız bırakmadıkları için özellikle teşekkür ediyorum.
En kısa zamanda yönetim kurulumuzla çalışacağımız faaliyet planlarımızı ve iş programlarımızı üyelerimiz ve kamuoyu ile paylaşacağız.’ 

Yapılan oylama da, derneğin başkanlık divanı; 
Yüksel Yalçın
Prof. Dr.Kenan Aydın 
Muammer Beyaz 
Çetin Kantek 
Yaşar Topçuoğlu
Soner Keleş
'ten oluştu

.

yüksel yalçın GÜSİAD
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sayın Gül böylesi bir zaafa düşmeyi nasıl göze aldı?
Sayın Gül böylesi bir zaafa düşmeyi nasıl göze aldı?
Başdöndüren 24 Haziran
Başdöndüren 24 Haziran