Advert

'Başkan bir sezon daha kal dedim'

Gümüşhanespor'da yönetim yola devam edecek mi?

'Başkan bir sezon daha kal dedim'

Gümüşhanespor Yönetim Kurulu Üyesi Şerif Aygün, Başkan Kaya Büyükbayraktar ile yaptığı görüşmeyi Gündoğumu ile paylaştı
Son iki sezon sonunda 1. Ligin kapısından dönen Gümüşhanespor’da başkan Kaya Büyükbayraktar yola devam edecek mi? etmeyecek mi?
Bayramın 3. günü kendisi ile görüşme fırsatı yakalayan Yönetim Kurulu Üyesi Şerif Aygün, Büyükbayraktar ile aralarında geçen görüşmelerin ayrıntılarını gazetemize anlattı..
Aygün, şunları söyledi..
‘Hiç kuşkusuz Gümüşhanespor’un 2. Ligde ortaya koyduğu performans ile ilgili olarak sayın başkanın gayretleri yadsınamaz bilakis çok büyüktür ben sayın başkana en az bir yıl daha kulübün başında kalması gerektiğini ifade ettim sanırım sağlık sorunları başta olmak üzere ailesinden de gelen bazı telkinler noktasında başkanımızın devam etmeme gibi bir niyetinin olduğunu algıladım ifade ettiğimiz gibi bu başarılı tablonun mimarlarından bir tanesi sayın Büyükbayraktar’dır, gönlümüz en az bir yıl daha yola devam etmesidir, görev paylaşımı noktasında daha çok gayret göstereceğimizi de ifade ettik sanırız önümüzdeki günlerde nihai kararını vereceklerdir kulüp başkanlığı görevini yürütüp yürütmeyeceği hususunu kamuoyuna açıklayacaktır’ 

 

kaya büyükbayraktar şerif aygün
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Gümüş     2017-06-30 Tadında bırakması iyidir KAYA BEY iyi insandır 2 yıllık uğraşı sadece play of olarak kalmıştır yani şampiyon olunamamıştır 15. Bitiren takımla Arasında bir fark yoktur sağlık Önemlidir artık bir başkası Nöbeti devralmalıdır KAYA bey de ailesinin yanında olması gerektiğini beyan ediyor haklıda kendisine emekleri dolayısıyla TEŞEKÜR EDIYORUZ ..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İYİ Parti hakkında karar açıklandı...Seçimlerdeki durumu belli oldu!
İYİ Parti hakkında karar açıklandı...Seçimlerdeki durumu belli oldu!
DSP Lideri Aksakal: “Tarih Tekerrür’den	İbarettir!”
DSP Lideri Aksakal: “Tarih Tekerrür’den İbarettir!”