Advert

Bostan: ‘Verilen sözler tutulmadı’

Başkan, Gümüşhane'ye geliyor

Bostan: ‘Verilen sözler tutulmadı’

Gümüşhane Torul Gençlik Kulüp Başkanı Av. Özden Bostan, gelecek sezonla ilgili olarak açıklamalarda bulundu.
Yeniden Efeler 1. Ligine yükselmenin gururunu yaşadıklarını belirten Av. Bostan, 2017-2018 sezonunda verilecek mücadelenin çerçevesini de çizdi.
Kulübü ayakta tutmak Gümüşhane adına verdiği mücadeleyi desteklemek için var güçleriyle mücadele verdiklerini belirten Bostan, bu mücadeleyi yaparken maddi konulardaki gerçeğin de önemini hatırlattı.
Bostan, ‘Bir Gümüşhane ziyaretim olacak başta sayın valimiz olmak üzere yeni sezonda destek için bazı isteklerimiz olacak. Bu noktada elimizde ne var ne yok ortaya koyacağız bir durum değerlendirmesi yapacağız. Kulübün gelirleri ortada yeterli mi değil; en önemlisi şunu belirtmek isteriz  bugüne kadar verilen tüm sözler de tutulmadı. İstediğimiz sonucu elde edemezsek genç isimlerden kurulu kadroyla mücadele etmeyi düşünüyoruz, yani takım küme düşerse de düşer; ne yapalım uğraştık olmadı deriz. Gümüşhane ziyaretimin sonunda geçen sezon kazandığımız kupayı ortaya koyacağım ve bugüne kadar yapılan ne var ne yoksa neler söylenip sözler tutulmamışsa kamuoyu ile paylaşacağım’ dedi.

 

av. özden bostan gümüşhane torul gençlik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
300 fidan hibe edildi
300 fidan hibe edildi
TÜMSİAD Başkanı Doğan, kur artışını değerlendirdi
TÜMSİAD Başkanı Doğan, kur artışını değerlendirdi