Advert

'Herşeye rağmen hayat devam ediyor'

Sevim Erkılıç Erzincan'da

'Herşeye rağmen hayat devam ediyor'

Tam bir haftadır memleketi Erzincan’da hemşerileri buluşmalarında sahne alan Sanatçı Sevim Erkılıç, ‘Herşeye rağmen hayat devam ediyor’ dedi.
Anadolu insanının gülmeye hasret kaldığını belirten Erkılıç ‘Anadolu’nun tarihi, acısı gelenekleri, görenekleri, sevinçleri ortaktır. Ülke de bunca olup biteni görmemek göz ardı etmek mümkün değil ancak Anadolu insanı yılda bir kez olsun merak ediyor, görmek istiyor, sesinizi dinlemek özlemiyle yanıp tutuşuyor, ben onun için buradayım. Erzincandayım’ dedi.
Erkılıç, memleketinde gördüğü ilgiden oldukça mutlu olduğunu belirtirken, ‘Erzincan benim memleketim ama Türkiye benim için bir bütün. Karadeniz, Ege, Doğu Anadolu hiç farketmiyor. Biz çok farklı, çok renkli bir milletiz ancak ortak noktalarımızda ayrımız gayrımız yok. Bölmek parçalamak isteyen savaşa inat barış diyoruz, Erzincan benim için ne anlam ifade ediyorsa diğer 80 ilde aynı şeyleri ifade ediyor. Sanatçı onun için var onun için mücadele eder yoksa bir iki türkü söyleyip sahneden inen kişi değildir sanatçı; biz toplumun halkın sesiyiz sorumluluklarımızın farkındayız, zor günleri hep birlikte aşacağız. son olarak beni burada ağırlayan gül yüzlerini esirgemeyen tüm hemşerilerime teşekkürlerimi sunuyorum’ dedi.

 

sevim erkılıç erzincan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Supertotobet Giriş - Bahis Siteleri - Tipobet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan'dan BM Genel Kurulu'nda flaş açıklamalar
Erdoğan'dan BM Genel Kurulu'nda flaş açıklamalar
Süleymaniye ilerlerken...
Süleymaniye ilerlerken...