Advert

Bir garip 50. Yıl hikâyesi

Gazeteci Aydın Akdeniz, Trabzonspor'u ve Ekici'nin FB'ye transferini değerlendirdi

Bir garip 50. Yıl hikâyesi

2016 – 2017 sezonunu kupasız, Avrupasız, iddiasız bir şekilde tamamlayan Trabzonspor yönetiminin yeni sezonda henüz istenilen transferleri yapamaması taraftarı hayal kırıklığına uğratıyor.
Gazeteci Aydın Akdeniz, Trabzonspor’un sezon hazırlıklarına başlayan diğer kulüplerin aksine transfer de her yıl olduğu gibi bu yılda geç kaldığını, yapılamayan transferlerin bordo mavili kulübün aleyhine geliştiğini söyledi.

BU NASIL 50. YIL HAYALİDİR BÖYLE
Akdeniz, kulüp yönetiminden icraatın aksine sürekli beyanatlar geldiğini belirtirken, 2017-2018 sezonunda hayal edilen 50. yılda şampiyonluk sözünün bu tür ifadelerle gerçekleşmesinin zor göründüğünü ancak yönetimin hala transfer yapacağız gibi söylemlerle taraftarın duygularını körelttiğini ifade etti.

 

FARKINDA DEĞİLLER..AZİZ YILDIRIM MESAJ VERDİ
Kulüp yönetimini bir hayli uğraştıran Mehmet Ekici’nin FB’ye transferini de yorumlayan Akdeniz, ‘Kulüp yönetimi farkında değil ancak Aziz Yıldırım TS camiasına Mehmet Ekici’nin imza töreninde ince bir mesaj verdi. Dedi ki, Yıldırım ben bu törene özellikle katıldım çünkü benim için çok büyük anlam taşıyordu, bu sözün altında yatan neden TS’a karşı olan tepkisinin açık bir beyanı idi şimdiye kadar Aziz Yıldırım’ın bu maksatlı ve amaçlı ifadelerine TS’un üst düzey yöneticilerinden cevap gelmemesi bordo mavili camia da büyük bir hayal kırıklığı ve hüzün yarattı’ dedi.

EKİCİ’DE NASİBİNİ ALDI. YEREL BASINA DA GÖNDERMEDE BULUNDU
FB’ye olaylı bir şekilde transfer olan Mehmet Ekici’ye sert ifadelerle yüklenen Aydın Akdeniz, ‘Trabzonspor’la var olmuş bir ismin bu hareketini tabiki camia unutmayacaktır bakınız yönetim demiyorum camia diyorum. Ekici ne yazık ki bir profesyonel gibi davranmadı, dilim varmıyor ama daha çoğunu hak ediyor. Yerel basında sık sık beyanatlarını okuyoruz bunlar taraftarın camianın tepkisini azaltmaya dönük çabalardır, yerel basınımızda bu tür eylemlere alet olmamalıdır’ dedi.

aydın akdeniz trabzonspor mehmet ekici aziz yıldırım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gümüşhane'de sağanak
Gümüşhane'de sağanak
İki yavru köpek korumaya alındı
İki yavru köpek korumaya alındı