Advert

Gümüşhanespor yeni döneme hazırlanıyor

Gümüşhanespor Yönetim Kurulu Başkanı Kaya Büyükbayraktar'ın açıklaması

Gümüşhanespor yeni döneme hazırlanıyor

Yönetime geldiğimiz günden itibaren çıktığımız bu yolda, şehrimize büyük heyecan yaşatmayı başararak, geçtiğimiz yıl Kayseri’de bu yıl ise İstanbul’da final oynayan, onbinleri coşkuyla tribünlere taşıyan kulübümüz, gelecek sezon için kongreye gidiyor.
 
İki sezon üst üste başarı çıtasını tüm ülke spor kamuoyunun takdirini alacak seviyelere yükseltme başarısını gösteren külübümüz, önümüzdeki sezon başarı hedefini daha üst seviyede taşıyacak bir yönetim oluşturmak amacıyla, olağanüstü kongre kararı almıştır.
 
Valimiz sayın Okay Memiş, onursal başkanımız ve milletvekilimiz sn. Osman Akgül, milletvekilimiz sn. Cihan Pektaş, belediye başkanımız sn. Ercan Çimen ile yönetimimizde bulunan ilçe belediye başkanlarımız ve sivil toplum kuruluşlarıyla istişare ederek almış olduğumuz kongre kararının, şehrimiz ve kulübümüze hayırlı olmasını temenni ediyoruz.
 
Gümüşhane sınırlarını aşan ülke sathına yayılmış ve hatta dünyanın dört bir yanındaki hemşerilerimize ulaşmış olan başarı beklentisini karşılamak, kulübümüz gelecek yönetim kademelerinin öncelikli gündemi olmalıdır.
 
bunun için, kalbi Gümüşhane ve Gümüşhanespor için atan, ilimizin içerisinde yaşayan ya da gurbetteki Gümüşhane sevdası ve heyecanıyla dolu tüm sporseverlere, buradan açık çağrı yapıyoruz.
 
Gelin kongremizde heyecan ve projelerinizi, hedef ve ufkunuzu bizlerle paylaşın. daha güçlü bir kulüp, daha başarılı bir ekip için el birliği ile en doğru kadroyu ortaya çıkaralım….
 
Bizden önce görev yaparken bizlerin bu günkü başarısına da temel oluşturacak zemini hazırlayan, değerli eski başkanlarımıza bir kez daha teşekkür borçlu olduğumuzu ifade etmek isteriz. yeni dönemin sorumluluğu bizlerin olduğu kadar, iyi günde kötü günde kulubümüzün yanında durmayı başarmış olan önceki dönem başkan ve yöneticilerinin de omuzlarında durmaktadır. 
 
Daha güçlü ve başarılı bir Gümüşhanespor için önceliğimiz, ortak aklın olgunlaşması ve geleceğe dönük kararların tüm camiamızın ortak iradesi ile şekillenmesine zemin hazırlamaktır.
 
Görev süremizi sonlandırmakla birlikte kulübümüzün gelecek planlamasında tarafımıza düşecek sorumluluklarda, yeni dönemde görev alacak gönüllü arkadaşlarımıza her türlü desteği vereceğimizi tüm camiamıza duyuruyor, bugüne kadar kulübümüze desteğini sürdüren taraftarlarımıza teşekkür ederek, kongremizin hayırlara vesile olmasını diliyoruz….
 
  

 

kaya büykayraktar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Abdurrahman     2017-07-09 Kongre de durumu gördük maşallah ne olduğu belli olmayan bir karar ile kongre iptal ediliyor ve 1 saat sonra Kaya bey yine başkan ilan ediliyor durum anlaşıldı KAYA bey 10 yıl daha başkan belli oldu durum koltuk her zaman tatlıdır sağlık sorunum var denilsede hayırlı olsun tekrar görev başarı bekliyoruz artık play of değil direk şampiyonluk.
Sezai topak     2017-07-08 Yeni gelecek yönetime başarılar diliyorum Allah Kolaylıklar versin biten sezon çıkabilirsin ama olmadı bence Kaya başkan yanlış hocalar tercih etti play oflara ne yaptığını bilmeyen Erzurum maçında hiç hamle yapamayan 84.dakikaya kadar uyuyan Memet hoca Başkan'ın yanlış tercihiydi biz çıkardım Erzurumspor çok kötü oynuyordu biz onlardan da kötü oynatıldık
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şair Zihni Kent Ormanında Dede Korkut Coşkusu
Şair Zihni Kent Ormanında Dede Korkut Coşkusu
Tortum Gölü Cam Teras Projesi
Tortum Gölü Cam Teras Projesi