Advert

Prof. Öztek iki önemli etkinlikte yer alacak

Denktaş adına yaptırılan açılışına katılacak, kurultayda konuşmacı olarak yer alacak

Prof. Öztek iki önemli etkinlikte yer alacak

Anadolu Aydınlar Ocağı Genel Başkanı Prof. Dr. İbrahim Öztek, 7 Temmuz Cuma günü İstanbul’da iki büyük etkinlikte yer alacak.
Prof. Dr. Öztek, ilk olarak Beylikdüzü ilçesi Yeşilvadi alanında KKTC’nin efsanevi kurucusu merhum Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş’ın anıtının açılışı programına katılacak. Program saat 11.00’da başlayacak.
Anıtın açılış programı ile ilgili olarak bilgi veren Prof. Öztek, ‘Anıt, Beylikdüzü Belediyesi ve Kıbrıs’a gönül verenlerin bir hizmeti olup, açılışta KKTC’nin eski ve yeni yöneticileri, mücahitler, gaziler ve hayatını KKTC’nin varoluşu için yaşamını harcamış büyük kahraman rahmetli cumhurbaşkanı Rauf Denktaş’ın yakınları bulunacaktır. Alan, beylikdüzü belediyesine çok yakın mesafede olup, metrobüs ile beylikdüzü belediye durağında inildikten sonra anıtın açılacağı yere belediyenin araçları ile ulaşım sağlanacaktır.’ Dedi.

Prof. Öztek, yer alacağı etkinlikle ilgili olarak ise şu bilgileri verdi:
‘Yıllardır Türklük ve Türk birliği için yanıp tutuşan vatan evlatlarının ve diğer Türk devletleri temsilcilerinin katılacağı, Türk Bir Dev Kültür ve Eğitim Vakfı Başkanı Sayın Sefer Özdemir ve arkadaşlarının düzenlediği "Dev Türk Kurultayı" 7 Temmuz Cuma günü saat 14.30 da Küçükçekmece  YKB Gösteri Merkezinde başlayacaktır.’ Dedi.
Prof. Öztek, kurultayda konuşmacı olarak yer alacak.

prof. dr. ibrahim özteki rauf denktaş dev türk kurultayı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Sizlerden Beklentimiz Büyük”
“Sizlerden Beklentimiz Büyük”
9. Kanuni günleri etkinliklerinin açılışı gerçekleştirildi
9. Kanuni günleri etkinliklerinin açılışı gerçekleştirildi