Advert

Devletimizin, milletimizin, Gümüşhane'nin yanındayız

Şiran'da ikinci Meslekyüksekokulu hizmete girecek

Devletimizin, milletimizin, Gümüşhane'nin yanındayız

Şiran Sağlık Meslek Yüksekokulu ilçenin öğrenime açılacak 2. MYO olarak kayıtlara geçti. 
Hafta içerisinde G.Ü’ne bağlı olarak muhtemel 2018 -2019 öğretim yılında hizmete geçmesi beklenen MYO’nun ilçeye kazandırılmasında her zaman olduğu gibi Beyaz ailesinin katkıları başrol oynadı.
İlçeye yeni inşa edilen devlet hastanesinin ardından boşalan eski Mustafa Beyaz Devlet Hastanesi binası aynı zamanda ünlü bir inşaat firmasına sahip olan aile tarafından tadilat yaptırıldı. 
Uzun süreden beri ilçede binanın MYO için hizmete açılmasını bekleyen aile böylelikle Ankara’dan gelen müjdeli haberle büyük mutluluk yaşadı.
Şiran için büyük bir önem taşıyan aynı zamanda Eğitim ve Kültür Vakfı’nın mütevelli heyeti başkanı Ali Beyaz, hizmete girecek olan MYO için şunları söyledi:
‘Her zaman devletimizin, milletimizin, Gümüşhane’nin, Şiran’ın yanında olduk. Beyaz ailesi her zaman hayırlı işleri teşvik etti. Gümüşhane, Şiran başta olmak üzere bu hayırlı iş sevdasında her zaman başta oldu. Ben diyorum ki güzellikleri, hayrı, hoşgörüyü, sevgiyi, saygıyı konuşalım. Dostlarımıza da çevremizdeki insanlara hep bunu söyledik. İşte Şiran’da hizmete girecek MYO’u bu ifade etmeye çalıştıklarımızın eseridir. İlçemize hayırlı olsun, hayırlı işlerde yarışmaya devam edeceğiz, çünkü Gümüşhane’de, Şiran’da ülkemizde, devletimizde, milletimiz de hak ediyor. MYO’nun Şiran’a gelmesinde emeği olan herkese başta devlet büyüklerimize de teşekkürlerimizi sunuyoruz’ diye konuştu.

 

ali beyaz şiran meslekyüksekokulu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
100 yaşına kadar yaşamanın formülü gen testinde saklı
100 yaşına kadar yaşamanın formülü gen testinde saklı
Gitmeyin kurultaya
Gitmeyin kurultaya