Advert

Balıkesir Milletvekili Ok'un basın açıklaması

TBMM Başkanı İsmail Kahraman'a sert tepki gösterdi

Balıkesir Milletvekili Ok'un basın açıklaması
Balıkesir Milletvekili İsmail Ok, TBMM Başkanı İsmail Kahraman’ın Eski İçişleri Bakanı Meral Akşener hakkında sarfettiği ‘Şu Meral Kılıçdaroğlu’mu?’ sözlerinin ardından basın açıklamasında bulundu
 
Milletvekili Ok, açıklamasında şunları kaydetti:
 
 
Ülkemizin içerisinde bulunduğu  hassas süreçte TBMM Başkanı İsmail Kahraman;
 İftar sofrasında Sayın Meral Akşener için “Şu Meral Kılıçtaroğlu mu? ” diyerek son derece seviyesiz ve çirkin bir söz sarf ettiğini TBMM Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığı tarafından yapılan yazılı basın açıklaması ile itiraf etmiştir.
 
Bahse konu basın açıklamasının maalesef özrü kabahatinden daha büyüktür.
Meclis Başkanı İsmail Kahraman özür dilemek yerine Sayın Akşener’in şahsında “Şu Meral Kılıçdaroğlu mu? “ diyerek Türk toplumunda son derece kutsal olan Allah’ın emri Peygamber efendimizin sünneti olan Evlilik  ve Aile müessesesini de hedef almıştır.
 
 
Sayın Kahraman;
Ben söylemekten utanıyorum ama  birileri de sizin eşinizin ismini   başka bir erkeğin soy ismi ile söylese bunu kabullenir miydiniz?                                                                
Emin olun siz tepki göstermeseniz de biz yine bir insan olarak buna da karşı çıkarız.
 
 
Sayın İsmail Kahraman;
Sayın Bakan Meral Akşener bir eş, bir anne, bir babaanne, bir kadın her şeyden önemlisi de bir insan. Peki Sayın İsmail Kahraman siz nesiniz?
Bu ülkede akademisyen, milletvekili, bakan ve TBMM başkanvekili olarak hizmet etmiş bir hanımefendi olan Sayın Meral Akşener’e hem de iftar sofrasında yapmış olduğunuz bu çirkin sözleriniz ile bütün kadınlarımıza ve insanım diyen herkese hakaret etmiş oluyorsunuz.
80 yaşına merdiven dayayan Sayın Meclis Başkanı İsmail Kahraman’ın sarf ettiği çirkin sözler nedeniyle bahse konu açıklama   akıl, izan, ve İslam ahlak faziletinden nasibini almamış bir kişinin sütre gerisine saklanarak yapabileceği emsali görülmemiş utanç verici yazılı bir belge haline gelmiştir.
 
 
 
Sayın Meral Akşener’e Yapılan Bu Çirkin Saldırıların Temelinde Ne Var?
1 Kasım 2015 seçimlerinden  yaklaşık 9 ay önce yapılan MHP olağan kongresinde Sayın Bahçeli’yi seçen aynı delege 1 Kasım 2015 seçimlerinden hemen sonra  hem de noter kanalıyla olağan üstü kongre talebinde bulunmuşlardır.
 
Yaklaşık 9 ay gibi kısa bir süre öncesinde Sayın Bahçeli’yi seçen   delegasyona olağanüstü kongre talebinde bulundukları için fetöcü, hain gibi son derece çirkin ve yalan iftiralar atılmıştır.
Kısacası MHP delegasyonu Sayın Bahçeli’yi seçtiğinde ülkücü, olağanüstü kongre talebinde bulunduğunda fetöcü ve hain olacak öyle mi? Hadi oradan. Başka kapıya…
ismail ok meral akşener ismail kahraman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oyların geçersiz sayılmaması için seçim günü bunlara dikkat!
Oyların geçersiz sayılmaması için seçim günü bunlara dikkat!
Türkiye otoyol kalitesinde 30’uncu sırada
Türkiye otoyol kalitesinde 30’uncu sırada