Advert

29 Temmuz'a günler kala

Kocaeli hareketlendi

29 Temmuz'a günler kala

Gümüşhaneliler Vakfı, 29 Temmuz Cumartesi akşamı 60 Evler Sahil Gösteri Merkezi’nde düzenleyeceği 18. Hoşgörü ve Kardeşlik Şöleni programının hazırlıklarına başladı
Uzun bir aranın ardından yeniden Gümüşhanelileri buluşturacak olan Vakıf, Körfez, Derince ve Büyükşehir belediyelerinin belirlediği sahalarda bilboardlarını asmaya başladı.
Vakfın Başkanı Hamit Örgüç, birlik ve beraberliklerin bir kez daha perçinleneceği şölen öncesi tatlı bir heyecan yaşadıklarını belirtirken, ‘İzmit ve civarında yaşayan hemşerilerimiz ve vatandaşlarımız 29 Temmuz akşamında umarım eğlenceye de doyacaklardır’ dedi.
Örgüç, ’15 Temmuz sonrası hazırlıklarımızı hızlandırdık, Kocaeli’nde bizler hazırız, en titiz çalışmayı üstlenerek programımızı 29 Temmuz akşamına hazırlayacağız. O gün yaklaşık 3500 kişilik bir kapasiteye sahip gösteri merkezinin 3500 ila 5 bin arasındaki bir sayıda insanımızı ağırlamasını bekliyoruz’ dedi.

 

kocaeli gümüşhaneliler vakfı hamit örgüç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
gümüşhaneli     2017-07-20 yudumlamı olacak bu iş ,nerede gümüşhaneli sanatcılar ,kendini isbat etmişlerini onure barikurdugunız günden beri para verdiginiz sacma sapan sanatcılar listesine bir bakın ,kars kültürünü ve sanatını benimseme hoş görüsü kardeşlik geces,
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oyların geçersiz sayılmaması için seçim günü bunlara dikkat!
Oyların geçersiz sayılmaması için seçim günü bunlara dikkat!
Türkiye otoyol kalitesinde 30’uncu sırada
Türkiye otoyol kalitesinde 30’uncu sırada