Advert

Rizeli Bakan görevi teslim aldı

Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak 65. hükümette Gençlik ve Spor Bakanı olarak atandı

Rizeli Bakan görevi teslim aldı

Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak 65. hükümette Gençlik ve Spor Bakanı olarak atandı. 
Görevi teslim almak için Gençlik ve Spor Bakanlığı’na giden Osman Aşkın Bak’ı yalnız bırakmayan Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap ve Rize teşkilatıda oradaydı.
Ardından, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak’ın Gençlik ve Spor Bakanlığı’nda yapılan devir teslim törenine katıldı. 


Devir teslim töreninde konuşan Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak duygu ve düşüncelerini şöyle ifade etti: “Bu süreçte hepinizin desteğini bekliyorum. Yükümüz sorumluluğumuz ağır. Güçlü Türkiye, gençleriyle büyüyen gelişen Türkiye istiyoruz. Ülkemizi 2023 hedeflerine gençlerle taşıyacağız. Beni bu göreve layık gören Başbakanımıza ve Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyorum. Buraya gelen bakanlarımıza, teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Cumhurbaşkanımız dik durmayı bize öğretti. Rabbim yolumuzu açık etsin.”


Devir teslim töreninden sonra Bakan Osman Aşkın Bak, Rize Milletvekilleri Hasan Karal ve Hikmet Ayar’ı, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’ı, Rize AK Parti İl Başkanı Muhammed Avcı’yı ve Rize heyetini makamında ağırladı.
Başkan Kasap, Bakan Osman Aşkın Bak’ı tebrik ederek görevinde başarılar diledi. Bakan Aşkın Bak ve Başkan Kasap ülkemize ve Rize’ye hep birlikte hizmet edeceklerinin mesajını verdi.

 

osman aşkın bak rize milletvekili gençlik ve spor bakanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu İçecekler Hem Serinletiyor Hem Zayıflatıyor
Bu İçecekler Hem Serinletiyor Hem Zayıflatıyor
Yaşanan selde o anları anlattı
Yaşanan selde o anları anlattı