Açıklama

Ercan Çimen / Gümüşhane Belediye Başkanı

Açıklama

Dün bir haber sitesinde ve sosyal medyada şahsımla ilgili gerçeğe aykırı bir haber ve video paylaşıldı. Söz konusu haberde yer alan ifadelerin tamamı yalan olmakla birlikte paylaşılan videoda da görüldüğü gibi şahsımın başka bir kişiye karşı herhangi bir fiili hareketi bulunmuyor. 
9 Haziranda gerçekleşen olayda, Cuma namazı için makam aracımızla seyir halindeyken Belediye önünde üniformalı bir polis ile daha sonradan özel harekat polisi olduğunu öğrendiğimiz sivil kıyafetli bir kişi arasında tartışma olduğuna şahit olduk. Olayın daha fazla büyümemesi için tarafları uyararak ayrılmalarını istedik. Ancak söz konusu şahıs bizi dikkate almayarak gerek fiili gerekse sözlü olarak bizimle tartışmaya başladı. Bunun üzerine burada bulunan vatandaşlarımız da bu şahısla kısa süreli arbede yaşandı. 
İyi niyetle yaklaştığımız bir olayda suçlu gibi gösterilmemiz çok manidardır. Ayrıca 9 Haziran'da yaşanan bu olayın yeni servis edilmesi bu kişilerin niyetini açıkça ortaya koymaktadır. Şahsımın bu olayda suçlu gösterilmesinden duyduğum üzüntüyü belirterek, söz konusu site ve haberi yapan kişiyi kamuoyunun vicdanına bırakıyorum.

 

ercan çimen açıklama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Reşatsağırkaya     2017-07-23 Memleketimde güzel şeyler oluyor. İnşaAllah hayırlısı olur bu haberleri Duymak bizi mutlu ediyor.
Cevdet koç     2017-07-22 Aynen baskanim sizin ne kadar yumuşak kapli bir baskan olduğunuzu herkes biliyor siz takmayın kafanızı böyle yalan haberlere
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bizim de diyeceklerimiz var..
Bizim de diyeceklerimiz var..
Türk - Av genel kurulu tarihi kararlara imza attı
Türk - Av genel kurulu tarihi kararlara imza attı